Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Leżaczki i huśtawki

Znaleziono: 74 produkty

Leżaki, huśtawki, bujaki dla niemowląt

 

Przyjemna drzemka lub relaks w ciągu dnia? Spokojne zasypianie wieczorem i mnóstwo zabawy w ciągu dnia? Na smyk.com czekają na ciebie zarówno leżaki, jak i bujaki dla niemowląt, które zadbają o komfort i bezpieczeństwo twojego malucha każdego dnia. I sprawią, że twoja pociecha nigdy nie będzie się nudzić!

 

W tej kategorii przygotowaliśmy huśtawki dla noworodków, dzięki którym zapewnisz swemu maluszkowi przyjemną i bezpieczną rozrywkę. Możesz mieć pewność, że maleństwu będzie wygodnie a miękkie pasy bezpieczeństwa nie pozwolą, by stała mu się jakakolwiek krzywda. Huśtawki dla niemowlaka mogą mieć różne dodatkowe funkcje, jak np. wolno obracające się karuzele lub pozytywki wydające przyjemne dźwięki. Ucztą dla zmysłów maleństwa będzie również towarzyszenie Ci w kuchni – przekonaj się, że bujaczki jak i leżaczki potrafią być niezastąpione, kiedy chcesz np. przygotować posiłek i mieć pewność, że twoja pociecha jest bezpieczna i zadowolona. Leżąc wygodnie lub przyjemnie się bujając – szkrab może obserwować, co robisz, słuchać rozmaitych fascynujących odgłosów i odkrywać zupełnie nowe zapachy. Bujaczki dla niemowląt świetnie sprawdzają się nie tylko w kuchni , salonie, pokoju dziecięcym czy łazience (w końcu wkładanie ubrań do pralki lub porządki w kosmetykach mogą stanowić dla twojego szkraba arcyciekawy spektakl) – dzięki lekkiej konstrukcji śmiało możecie korzystać z nich na balkonie, w ogrodzie lub podczas wizyty u dziadków czy znajomych.

 

Bujaki dla niemowląt mogą być wspaniałym pomysłem na prezent dla mamy i maleństwa. Zastanawiając się który model będzie najlepszy – przede wszystkim weź pod uwagę wiek dziecka. Wśród propozycji na smyk.com znajdziesz zarówno leżaczki jak i huśtawki dla niemowląt, które sprawdzą się już od pierwszych dni jak i huśtawki dla dzieci od 6 miesiąca życia. Nie brakuje również modeli, które mogą służyć wyjątkowo długo i pełnić przy tym rolę: leżaczka i huśtawki z kilkoma trybami kołysania. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na droższy lub ekonomiczny model, jedno jest pewne – na smyk.com znajdziesz huśtawki dla niemowlaków , której jakości możesz zaufać.