Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Dostępność

Fisher price - zabawki dla dzieci

Znaleziono: 217 produktów

Fisher Price

 

Amerykańska marka Fisher Price istnieje na rynku od 1930 roku i jest jedną z najbardziej znanych i lubianych firm wytwarzających zabawki dla dzieci na całym świecie. Wyroby Fisher Price ujmują oryginalnością i magią oraz niepowtarzalnym stylem, są pomysłowe, bezpieczne, zapewniają wartościową zabawę, zachęcają maluchy do działania i zabawy, a także zachwycają solidnością wykonania i pięknymi kolorami.

 

Zabawki dla dzieci od Fisher Price są przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Uwielbiają je zarówno najmłodsze, kilkumiesięczne szkraby, jak i starsze maluchy, które już od kilku lat poznają otaczający je świat. Wśród zabawek dla niemowląt Fisher Price jest jednym z liderów na rynku. W swojej ofercie, także tej dostępnej na smyk.com, posiada najróżniejsze produkty przeznaczone już dla noworodków: śpiewające karuzele, maty gimnastyczne, zawieszki nad łóżeczko czy pluszowe uspokajacze. Pierwsze klocki, przytulanki interaktywne, stoliki edukacyjne – to kolejne zabawki od Fisher Price dla niemowląt, które powoli zaczynają ćwiczyć swoje zmysły, zręczność czy umiejętności manualne. Pobudzają także ciekawość szkraba i zachęcają go do dalszej zabawy.

 

Fisher Price jest jednak tylko dla niemowlaka. Na Smyk.com znajdziesz mnóstwo zabawek przeznaczonych dla kilkulatków. Przeróżne gry i produkty interaktywne czy zestawy kreatywne mają za zadanie pobudzić wyobraźnię szkraba i zaktywizować go podczas zabawy. Wiele z oferowanych produktów ma także wymiar edukacyjny, dzięki czemu dziecko nie tylko ma zapewnioną rozrywkę, ale i nieustannie się rozwija. Sprawdź sama kategorię Fisher Price i wybierz zabawki idealne dla swojego smyka!