Fisher-Price - zabawki dla dzieci

Fisher-Price - Smart Stages
Fisher-Price- Linkimals
Fisher-Price - Smart Stages
Fisher-Price- Linkimals
Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Dostępność

Znaleziono: 118 produktów

Fisher-Price

Amerykańska marka Fisher-Price istnieje na rynku od 1930 roku i jest jedną z najbardziej znanych i lubianych firm wytwarzających zabawki dla dzieci na całym świecie. Wyroby Fisher-Price ujmują oryginalnością i magią oraz niepowtarzalnym stylem, są pomysłowe, bezpieczne, zapewniają wartościową zabawę, zachęcają maluchy do działania i zabawy, a także zachwycają solidnością wykonania i pięknymi kolorami.

Zabawki dla dzieci od Fisher-Price są przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Uwielbiają je zarówno najmłodsze, kilkumiesięczne szkraby, jak i starsze maluchy, które już od kilku lat poznają otaczający je świat. Wśród zabawek dla niemowląt Fisher-Price jest jednym z liderów na rynku. W swojej ofercie, także tej dostępnej na smyk.com, posiada najróżniejsze produkty przeznaczone już dla noworodków: śpiewające karuzele, maty gimnastyczne, zawieszki nad łóżeczko czy pluszowe uspokajacze. Pierwsze klocki, przytulanki interaktywne, stoliki edukacyjne – to kolejne zabawki od Fisher-Price dla niemowląt, które powoli zaczynają ćwiczyć swoje zmysły, zręczność czy umiejętności manualne. Pobudzają także ciekawość szkraba i zachęcają go do dalszej zabawy.

Fisher-Price jest jednak tylko dla niemowlaka. Na Smyk.com znajdziesz mnóstwo zabawek przeznaczonych dla kilkulatków. Przeróżne gry i produkty interaktywne czy zestawy kreatywne mają za zadanie pobudzić wyobraźnię szkraba i zaktywizować go podczas zabawy. Wiele z oferowanych produktów ma także wymiar edukacyjny, dzięki czemu dziecko nie tylko ma zapewnioną rozrywkę, ale i nieustannie się rozwija. Sprawdź sama kategorię Fisher-Price i wybierz zabawki idealne dla swojego smyka!