Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Cechy fotelika

więcej

Foteliki samochodowe 15-36 kg 100-150 cm

Znaleziono: 35 produktów

Foteliki samochodowe 15-36 kg

 

Zadbaj o to, by każda podróż twojego malucha była bezpieczna i przebiegała dla niego komfortowo. Na smyk.com znajdziesz foteliki samochodowe 15 – 36 kg dostosowane do wzrostu i wagi nieco starszych dzieci, które nadal powinny podróżować w fotelikach, a nie na podstawkach. Foteliki samochodowe do 36 kg to znacznie lepszy wybór, ponieważ skuteczniej dbają o bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy samochodem.

 

W naszej bogatej ofercie czekają na ciebie starannie wyselekcjonowane foteliki samochodowe Recaro, Maxi-Cosi i innych popularnych producentów – w tym także foteliki ISOFIX z łatwym systemem montażu. Są to najbezpieczniejsze foteliki samochodowe z kategorii 15-36 kg, co potwierdzają liczne certyfikaty i testy.

 

Modele dostępne w tej kategorii zostały wykonane ze starannie dobranych materiałów, które są rozciągliwe i oddychające, dzięki czemu dziecku jest w nich wygodnie. Większość pokrowców można też zdjąć ze stelażu i wygodnie uprać, co ułatwia utrzymanie fotelika w czystości. Na uwagę zasługują również liczne zabezpieczenia, na przykład pianka Memory foam do ochrony główki. Zwiększają one komfort podróży i zapewniają maluchowi lepszą ochronę w razie kolizji. W fotelikach istnieje także możliwość regulacji wysokości zagłówka i siedziska, aby dopasować model do wzrostu i budowy dziecka.

 

Czy foteliki samochodowe dla dzieci z kategorii 15-36 kg to dobry pomysł na prezent? Jak najbardziej! Zakup fotelika to w końcu duży koszt, więc rodzice malucha z pewnością będą zadowoleni, gdy znajomi lub rodzina wyjdą z taką inicjatywą. Fotelik może być znacznie lepszym i praktyczniejszym prezentem niż kolejne zabawki.

 

Kiedy wymienić fotelik na większy? Kiedy waga dziecka przekracza dopuszczalny limit dotychczas wykorzystywanego modelu. Z wymianą lepiej nie zwlekać, ponieważ w za małym foteliku smyk nie będzie wystarczająco dobrze chroniony. Może mu też być po prostu niewygodnie. Zatem, gdy maluch osiągnie wagę 15 kg, koniecznie rozejrzyj się wśród fotelików samochodowych 15-36 i wybierz najlepszy dla niego model.

 

Wszystkie foteliki samochodowe z naszej oferty, także te od 15 kg posiadają gwarancję. Przesyłkę z fotelikiem możesz zamówić bezpośrednio pod swój adres lub odebrać ją w jednym z naszych salonów stacjonarnych.