Filtruj:

Pierwsza książeczka

Znaleziono: 142 produkty

Pierwsze książeczki dla niemowląt

 

Choć nie mają liter ani papierowych kartek – miękkie książeczki dla niemowląt kryją w sobie niezwykłe opowieści... Przekonaj się jak bardzo fascynująca potrafi być ich zawartość! Zarówno dla zmysłu wzroku, słuchu, jak i dotyku. Książeczki kontrastowe i bajkowo kolorowe. Grające, szeleszczące, grzechoczące lub nie wydające żadnych dźwięków. Do chwytania, tarmoszenia, potrząsania i poznawania gładkich i szorstkich faktur. A nawet i takie z gryzakiem, w sam raz dla ząbkującego maluszka! Na smyk.com znajdziesz propozycje książeczek dla niemowląt, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i harmonijnym rozwoju Twojej pociechy. Już od pierwszego dnia życia.

 

Czy wiesz już, jakie książeczki dla niemowląt chcesz podarować swemu maleństwu? Zanim podzielisz się ze swą pociechą ukochaną książką z dzieciństwa – wręcz maleństwu książeczkę, która idealnie wpisuje się w niemowlęce potrzeby. Pomaga rozwijać zdolności motoryczne i manualne, stymulując zmysły niemowlęce. To ważne, zwłaszcza gdy wychodzisz z założenia, że świetnie zaopatrzona biblioteczka może okazać się równie ważna jak szafka z ulubionymi ubrankami czy półeczka w łazience z niemowlęcymi akcesoriami do pielęgnacji.


Dzięki książeczkom sensorycznym dla niemowląt możesz dbać o rozwój oraz dobry nastrój swej pociechy już od pierwszych dni życia... Dlatego warto wybierać je równie starannie jak wszystkie inne rzeczy, których zadaniem jest tworzyć przyjazne otoczenie. Postaw na książeczki sensoryczne, których bohaterowie staną się ulubionymi towarzyszami zabaw twojej pociechy. W łóżeczku i w wózeczku. Na kocyku rozłożonym w ogrodzie lub podczas kąpieli.

 

 

Zastanawiasz się jaki prezent wręczyć maleństwu z okazji najbliższego spotkania? Książeczki dla niemowląt to kategoria, w której możesz znaleźć upominek idealny. Co powiesz na te szeleszczące lub grające przyjemne dla ucha melodie? A może takie z rzepami, lusterkami lub po prostu najmilszymi ze zwierzątek? Pszczółki i dinozaury, misie i lamy, kotki i lwy... przekonaj się, że wybór jest naprawdę spory!