Zabawki, gry

Zabawki dla każdego SMYKA

0-2 lata
3-5 lat
6-8 lat
9+ lat
Zabawki z reklamy

SMYK poleca

Święty Mikołaj poleca
Polecane zabawki dla dziewczynek
Polecane zabawki dla chłopców
Strefa gier planszowych
Levenhuk

Kategorie

Klocki
Gry planszowe
Lalki
Zabawki kreatywne i artystyczne
Zabawki edukacyjne
Pojazdy
Zabawki drewniane
elektronika dla dzieci
Pluszaki
Zabawki interaktywne
Artykuły papiernicze
Figurki
Puzzle
Plecaki

Marki i bohaterowie

Strażak Sam
Psi Patrol
My Little Pony
Tomek i Przyjaciele
Trolle
Transformers
Disney
Dumel Discovery
Trefl
Playmobil
Fisher Price
Tiny Love

Podaruj swojemu maluchowi mnóstwo radości! Na smyk.com czekają na Ciebie najlepsze zabawki i gry dla dzieci w każdym wieku. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze zabawki dla niemowląt, które pokocha Twoja pociecha. Lalki, urocze pluszaki, przywieszki do łóżeczka, karuzele i pozytywki, a także grzechotki, gryzaki i zabawki do kąpieli. W tej kategorii odkryjesz także zabawki interaktywne i edukacyjne, które pomogą Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię i spostrzegawczość oraz poprawią jego zdolności motoryczne.

Na smyk.com czekają na Ciebie i Twoją pociechę także najciekawsze zestawy klocków, zabawki kreatywne dla małych artystów, lalki, figurki z ulubionych bajek i kreskówek oraz zabawki sportowe, które doskonale sprawdzą się podczas gier na świeżym powietrzu.

W naszej ofercie odnajdziesz również gry dla dzieci – świetnie wykonane, rozwijające wiedzę zestawy, gry familijne, które umilą każde wspólnie spędzane popołudnie oraz gry dla dziewczynek i chłopców. Czekają tu na Ciebie zabawki drewniane, modele na kołach oraz wszystko, czego Twój maluch potrzebuje podczas nauki chodzenia. Zobacz, co czeka na Ciebie na smyk.com i spraw mnóstwo radości swojemu dziecku!

Dodatkowe informacje na temat ciekawych zabawek oraz oryginalnych akcesoriów dla dzieci znajdziecie w dziale porady w sekcjach dziecko oraz styl życia. Zapraszamy!

Program SMYK & Spółka