Filtruj:

Figurki

Znaleziono: 2916 produktów

Małe figurki to zabawki, które w zbiorach maluchów często tworzą całe kolekcje. Ludziki, zwierzęta, postacie z ulubionych bajek – potrafią inspirować i przeganiać nudę gdzie pieprz rośnie.

 

Zainteresowanie figurkami pojawia się najczęściej wtedy, gdy dzieci wkraczają w wiek przedszkolny. Zwykle mają już wtedy swoich ukochanych bohaterów. Może to być na przykład Świnka Peppa wraz z przyjaciółmi, drużyna piesków z Psiego Patrolu, Masza i Niedźwiedź albo inna postać z kreskówki.

 

Figurki dla dzieci –  jak z bajki!

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci, projektanci zabawek dokładają wszelkich starań, by małe figurki wyglądały dokładnie tak, jak w bajce. Bardzo często można też je kupić w zestawach z nieodłącznymi akcesoriami (jak np. pojazdy). Dzięki temu zabawa może być jeszcze przyjemniejsza. Wyobraź sobie minę wielbiciela Strażaka Sama, który dostaje w prezencie figurkę ulubionej postaci razem z remizą i wieżą treningową! Z drugiej strony, same figurki z popularnej kreskówki o strażakach, mogą inspirować do samodzielnego stworzenia strażackiej bazy np. z kartonu albo klocków LEGO.  

 

Figurki – zabawki jak żywe

 

Sympatią młodszych i starszych dzieci cieszą się również figurki zwierząt. Począwszy od domowych, aż po te najbardziej egzotyczne. Zadbaliśmy o to, by w tej kategorii nie zabrakło żadnego z ulubionych przedstawicieli świata fauny. Mamy tu reprezentantów najróżniejszych ziemskich gatunków – od aligatora po zebrę. Znajdziesz tu także figurki baśniowych zwierząt (jednorożce, smoki itd.) oraz modele różnych prehistorycznych gatunków, w tym dinozaurów. Miłośnik lub miłośniczka tych gadów z łatwością uzupełni tu swoją kolekcję o kolejne cenne okazy.