Trefl to polska firma z rodzinnymi tradycjami, która już od 1985 roku tworzy puzzle, gry planszowe i zabawki. Ciekawe, innowacyjne i przede wszystkim rozwojowe zabawki dostarczają mnóstwo pomysłów na poznawanie świata i wspólne rodzinne spędzanie czasu. Wysokiej jakości, bezpieczne produkty tworzone są z myślą zarówno o najmłodszych, jak i starszych miłośnikach wartościowej i mądrej rozrywki.

Puzzle Trefl dla dzieci

Puzzle Trefl to produkty tworzone z myślą o dzieciach w różnym wieku. Wśród produktów znajdziesz układanki dla dzieci już od 1 roku życia. Puzzle dla dzieci oparte o popularne licencje, takie jak Kraina Lodu II, Psi Patrol, Świnka Peppa, Kicia Kocia i wiele innych.

Puzzle Trefl dla dorosłych

Puzzle Trefl to także wysokoelementowe układanki dla młodzieży i dorosłych. Puzzle wysokoelementowe to układanki składające się z 500, 1000, 1500, 2000, 3000 oraz 6000 elementów. Oferta puzzli Trefl to setki wzorów z różnorodnymi motywami, m.in. zwierzęta, widoki, czy malowane obrazy.

Gry planszowe Trefl

Gry od Trefl to świetny sposób na zabawę dla całej rodziny i przyjaciół. Wśród planszówek Trefl znajdziesz takie tytuły jak, 5 sekund, Mistakos, Ego, Kalambury, Boom Boom, Sprytna Ośmiornica, czy Szalone Gary.

Zabawki na licencji „Rodzina Treflików”

Puzzle, gry planszowe i zabawki z bohaterami popularnego serialu dla dzieci pt. „Rodzina Treflików”, to wspaniała zabawa dla najmłodszych. W ofercie znajdziesz puzzle dla dzieci, popularne gry, takie jak Skoczki, Grzybobranie,  serię edukacyjnych układanek „Trefliki Poznają”, a także zabawki drewniane oraz pluszowe maskotki.

Zabawki od Trefl

Zabawki Trefl to wysokiej jakości, bezpieczne produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. W ofercie znajdziesz wiele ciekawych serii, a wśród nich zabawki drewniane, klocki ceramiczne Brick Trick, kulko – klocki sensoryczne Lalaboom, a także elektroniczne zabawki edukacyjne VTech, czy modele pojazdów Siku.