Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Wymiary

Dostępność

Pokrowce, moskitiery, folie przeciwdeszczowe

Znaleziono: 22 produkty

Pokrowce, moskitiery, folie przeciwdeszczowe

Pokrowce do fotelików samochodowych dla dzieci zapewniają najmłodszym pasażerom pożądany komfort w czasie podróży. Znaczna część dostępnych w ofercie SMYKA modeli zapewnia jednocześnie odpowiednią cyrkulację powietrza między siedziskiem a ciałem brzdąca. Co jeszcze znajdziesz w naszym rozbudowanym asortymencie? Pokrowce przeciwdeszczowe! Proponowane egzemplarze zapewniają doskonałą ochronę fotelika przed wilgocią. Poznaj pokrowce, moskitiery i folie przeciwdeszczowe dostępne na smyk.com!

 

Pokrowce do fotelików samochodowych – zadbaj o czystość w aucie

Wysokiej jakości fotelik samochodowy jest obowiązkowym wyposażeniem każdej rodziny podróżującej z dzieckiem. Aby zapewnić maluchowi pełne bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy, należy jednak zadbać o utrzymanie posiadanego modelu w czystości!

W ofercie SMYKA znajdziesz pokrowce do fotelików samochodowych dla dzieci, zachwycające nawet najbardziej wymagających rodziców. Proponowane przez nas modele zabezpieczają przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Dzięki czemu Twoje dziecko będzie podróżowało w czystym i bezpiecznym środowisku! Na smyk.com znajdziesz również moskitiery, pokrowce i osłony przeciwdeszczowe – akcesoria zabezpieczające przed opadami i nadmiarem wilgoci.

 

Pokrowiec do fotelików dla niemowląt dopasowany do modelu

Poszukujesz pokrowców do fotelików samochodowych dopasowanych do posiadanego przez ciebie modelu? Jesteś we właściwym miejscu! Ofertę SMYKA przepełniają pokrowce stworzone z myślą o konkretnych fotelikach samochodowych. Odpowiednie dopasowanie gwarantuje maksymalną ochronę przed uszkodzeniami, zabrudzeniem i wilgocią.

 

Pokrowce do fotelików samochodowych – praktyczne czyszczenie

Aby pokrowce do fotelików samochodowych spełniały swoje zadanie, niezbędna jest ich regularna pielęgnacja. Dostępne w naszej ofercie modele wyróżnia szczególnie łatwe czyszczenie! Materiały wykorzystane w produkcji są odporne na zabrudzenia, przez co na długo zachowują właściwości ochronne. W większości przypadków pokrowiec do fotelików dla niemowląt wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, aby wydobyć jego pierwotny blask.

 

Pokrowce do fotelików samochodowych – do piwnicy lub garażu

Szukasz praktycznego sposobu na przechowywanie fotelika samochodowego poza sezonem? Pokrowce dostępne w ofercie SMYKA są idealnym rozwiązaniem! Dostępne naszym asortymencie modele zapewnią odpowiednią ochronę przed kurzem, brudem i wilgocią, jednocześnie zabezpieczając posiadany egzemplarz przed uszkodzeniami mechanicznymi.