× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Rozmiar

Marka

więcej

Licencja

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Elektronika

Znaleziono: 1146 produktów

Elektronika

Odkryj najlepszą elektronikę w ofercie SMYKA! Z dostępnymi komputerami możesz pracować i uczyć się w komfortowych warunkach. Jesteś fanem gamingu? Zwróć uwagę na ergonomiczne fotele, słuchawki i kontrolery do gier. Dzięki temu będziesz cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Znajdziesz tu również urządzenia tworzące inteligentny system zarządzania domem – od zaawansowanych dzwonków do drzwi, aż po czujniki do okien. Sprawdź elektronikę w sklepie smyk.com!

Komputery i tablety – elektronika dla każdego

W obecnym świecie komputery towarzyszą nam niemal w każdej dziedzinie – od pracy, aż po rozrywkę. Rozmaite aplikacje ułatwiają również komunikację z najbliższymi. Tworząc ofertę SMYKA braliśmy to pod uwagę! Z dostępnych części do komputera masz szansę skomponować komputer swoich marzeń. Zasilacz, wentylator, monitory – mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Elektronika w sklepie smyk.com to nie tylko komputery stacjonarne! Naszą ofertę uzupełniliśmy również o dodatkowe akcesoria, takie jak plecaki i torby do przechowywania urządzeń.

Elektronika dla fanów gier

Gry są doskonałym czasem na odstresowanie się i oderwanie od szarej rzeczywistości. Dzięki nowoczesnej elektronice możesz cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami i spędzać czas z przyjaciółmi w wirtualnym świecie!

Zadbaj o wyposażenie swojego pokoju i odpowiedni fotel. W końcu to właśnie on utrzymuje Cię w czasie intensywnej rozgrywki! Dzięki swobodnej regulacji fotela raz na zawsze zapomnisz o bólu pleców. Oparcie w wielu modelach umożliwia swobodne odchylanie się, co jest szczególnie przydatne w przerwach od gry. Na smyk.com znajdziesz również inne akcesoria – od bezprzewodowych kontrolerów, przez kierownice, aż po słuchawki.

Elektronika a inteligentny dom

Pod hasłem „inteligentny dom” kryją się wszelkie systemy do tzw. automatyki domowej. Dzięki temu możesz sterować zainstalowanymi urządzeniami z dowolnego miejsca na ziemi! Artykuły tworzące ofertę SMYKA pozwalają na regulację temperatury, włączanie światła, a nawet… zamontowanie w domu czytnika linii papilarnych!

Inteligentny dom przede wszystkim zwiększy Twoje bezpieczeństwo. Dodatkowym zabezpieczeniem będzie czujnik obecności, a także optyczny czujnik dymu.

Elektronika – smartfony i smartwatche

Smartfon odgrywa obecnie rolę prawdziwego centrum komunikacyjnego i nie jest urządzeniem przeznaczonym wyłącznie do rozmów telefonicznych. Z tego względu telefony są coraz częściej używane do pracy, nauki i rozrywki.

Ofertę smartfonów tworzących ofertę SMYKA dopasowaliśmy do różnorodnych potrzeb. Od telefonów marki Samsung, aż po popularną markę Xiaomi. Nie zabrakło smartwatchy! Coraz więcej osób zastępuje nimi tradycyjne zegarki. Smartwatch może służyć do monitorowania stanu zdrowia, odbierania powiadomień oraz innych, bardziej skomplikowanych zadań.

Słuchawki i głośniki – elektronika

Słuchawki i głośniki towarzyszą nam każdego dnia. Dzięki dostępnym modelom będziesz bez ograniczeń słuchać muzyki, oglądać filmy i komunikować się z przyjaciółmi! Szczególny komfort zapewniają słuchawki bezprzewodowe, łączone z urządzeniem za pomocą Bluetooth. Brak kabla może być szczególnym ułatwieniem na treningu. Od teraz skupisz się na aktywności bez obaw o odłączenie słuchawek!