× Wyczyść wszystko
Zobacz wyniki (258)

Spacerówki

Znaleziono: 258 produktów
Smiki
Kinderkraft
Cybex
Espiro
Lionelo
Britax Römer

Dobrze wiemy, że żaden rodzinny spacer nie może obyć się bez porządnego wózka spacerówki, jeśli Twoja pociecha jest jeszcze malutkim szkrabem. Bezpieczeństwo i komfort Twojego malucha to podstawa, dlatego zadbaj o nie podczas każdego spaceru wraz ze smyk.com. W naszej bogatej ofercie znajdziesz wózki spacerowe dla dzieci, dzięki którym każda wycieczka do pobliskiego parku lub na wspólne zakupy czy dłuższa przechadzka będą przyjemne dla Was obojga.

 

Nasze wózki spacerowe dla dzieci wykonane są z aluminiowej lub metalowej konstrukcji, która zapewnia stabilność podczas pieszej wycieczki. Zadbaliśmy też o to, aby w naszych produktach było miejsce na najpotrzebniejsze rzeczy, które rodzic musi wziąć ze sobą na spacer, dlatego każda ze spacerówek dla dziecka na smyk.com posiada praktyczny kosz na zakupy albo specjalną tackę ze schowkiem, gdzie można włożyć podręczne akcesoria czy wodę i pożywienie.

 

W tej kategorii znajdziesz wózki spacerowe dla maluchów w najróżniejszym wieku. Czekają na Ciebie tradycyjne spacerówki dziecięce z budkami, które świetnie sprawdzą się w przypadku siedzących już dzieci. Staranie wyselekcjonowane modele popularnych producentów posiadają odpowiednie systemy zabezpieczeń i blokady, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Na smyk.com znajdziesz także wózki 3w1, które możesz dostosować do wieku dziecka, oraz spacerówki typu parasolka, które bez trudu złożysz i schowasz do nawet niewielkich rozmiarów bagażnika.

 

Smyk.com oferuje zarówno niejedną spacerówkę dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Nasze produkty są bowiem wyjątkowo różnorodne pod względem kolorów, kształtów czy deseni – każdy rodzic znajdzie wśród nich coś, co będzie pasować idealnie do jego dziecka, bez względu na płeć czy wiek. Wózki spacerówki w tej kategorii przeznaczone są i dla kilkumiesięcznych szkrabów, i dla kilkulatków.

 

Zobacz, co jeszcze czeka na Ciebie na smyk.com, wybierz odpowiedni wózek spacerówkę dla swojego dziecka i ciesz się każdą chwilą spędzoną z pociechą na świeżym powietrzu.