Filtruj

Kategoria

Płeć

Marka

Licencja

Cena

- pokaż

Przedział wiekowy

Dostępność

Krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia do -40%

Znaleziono 151 produktów

Twoja pociecha to mały niejadek? A może wciąż głodny smakosz? Zadbaj o to, by każdy posiłek był przyjemny i w pełni bezpieczny dla Twojego malucha. Na smyk.com znajdziesz krzesełka do karmienia dla dzieci najpopularniejszych producentów stworzone z myślą o wygodzie dzieci i rodziców.

W tej kategorii czekają na Ciebie wielofunkcyjne krzesełka dla dzieci dopasowane do potrzeb maluchów. Każde krzesełko do karmienia umożliwia regulację elementów takich, jak podnóżek i oparcie, by dopasować model do budowy dziecka. W naszej ofercie znajdziesz także składane krzesełka oparte o intuicyjne mechanizmy oraz foteliki do karmienia stworzone z myślą o najmłodszych pociechach. Modele wykonane ze specjalnych materiałów, które ułatwiają zachowanie czystości i higieny krzesełka posiadają także regulowane tacki z wkładkami oraz szelki i blokady kółek zwiększające bezpieczeństwo malucha.

Na smyk.com czekają na Ciebie również akcesoria do fotelików oraz specjalne krzesełka z walizeczką, aby karmienie dziecka przebiegało bez najmniejszych trudności dla Ciebie i Twojej pociechy nawet podczas podróży.

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe