Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Kolor

Dostępność

Krzesełka do karmienia

Znaleziono: 252 produkty

Krzesełka do karmienia

 

Twoja pociecha to mały niejadek? A może wciąż głodny smakosz? Bez względu na to, czy ma apetyt czy nie, przyda się jej wygodny fotelik do karmienia. Drewniany, plastikowy, składany – to na którą opcję się zdecydujesz jest drugorzędne. Ważne jedynie, aby smyk zyskał dzięki temu bezpieczne i atrakcyjne miejsce, w którym będzie mógł spożywać posiłki wraz z całą rodziną.

 

Na smyk.com znajdziesz krzesełka do karmienia dla dzieci najpopularniejszych producentów stworzone z myślą o wygodzie dzieci i rodziców. Czekają tu na Ciebie i twoją pociechę wielofunkcyjne krzesełka dla dzieci, które można łatwo przeobrazić w zwykłe krzesełko dla starszych smyków, gdy te zaczną jeść przy zwykłym stole. Niektóre modele mogą jednocześnie służyć także za huśtawkę, bujaczek albo biurko. To tzw. krzesełka do karmienia 3w1 – idealny gadżet dla wszystkich rodzin, które nie dysponują zbyt dużą przestrzenią i cenią tego typu wielofunkcyjne rozwiązania.

 

Każde krzesełko do karmienia z naszej oferty umożliwia regulację elementów takich, jak podnóżek i oparcie, by dopasować konstrukcję do budowy dziecka. Większość modeli składa się również do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca i łatwiej jest je przewozić. Takie składane krzesełka do karmienia  wykonywane są z różnych materiałów. Najpowszechniejsze są te plastikowe, ponieważ są lekkie i wytrzymałe. Równie popularne są jednak drewniane krzesełka do karmienia – to zazwyczaj cięższe, ale jednocześnie bardzo solidne modele, które wyróżnia wytrzymałość i ciekawy design. Często podróżującym rodzicom może przydać się także informacja o przenośnych krzesełkach do karmienia, które można bez większych problemów zmieścić w samochodowym bagażniku, a nawet walizce.

 

Na koniec warto dodać, że foteliki i krzesełka do karmienia z naszej oferty to wysokiej jakości, certyfikowane produkty, które nie zagrażają bezpieczeństwu malucha. Jeśli krzesełko posiada kółka, zawsze wyposażone są one blokadę, która zapobiega jego niekontrolowanemu przesuwaniu się. To samo dotyczy pasów bezpieczeństwa – prawdopodobieństwo tego, że maluch z nich wypadnie jest bardzo niskie, bo są zaprojektowane według wymaganych wytycznych. Do tego materiały, z jakich wykonane są krzesełka, są łatwe do utrzymania w czystości.