Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Kolor

Dostępność

Leżaczki i huśtawki

Znaleziono: 174 produkty

Twój maluszek uwielbia przyjemną drzemkę w ciągu dnia? A może przez całe popołudnie odkrywa świat i zatraca się w zabawie, aby wieczorem zapaść w słodki sen? Bez względu na to, co woli Twoja pociecha, na pewno przyda Ci się bujak dla dziecka, który o każdej porze dnia czy nocy pomoże szkrabowi w spokojnym zaśnięciu. Na smyk.com czekają leżaczki dla niemowląt i huśtawki dla dzieci, które zadbają o komfort i bezpieczeństwo Twojego malucha oraz sprawią, że nigdy nie będzie się nudzić w trakcie zasypiania!

 

W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze meble dla dzieci, takie jak wielofunkcyjne łóżeczko 3w1, leżaczek bujaczek elektryczny, przenośne siedzisko czy huśtawkę z krzesełkiem, dzięki którym Twoja pociecha może być zawsze tuż obok Ciebie. Bez względu na to, czy sprzątasz w kuchni, pracujesz w domowym biurze, czy wykonujesz inne obowiązki, bujak dla niemowlaka będzie tuż obok i pomoże Ci w uspokojeniu pociechy w każdej sytuacji.

 

Na smyk.com czekają na Ciebie huśtawki dla dzieci z karuzelami i pozytywkami, które zapewnią Twojemu maleństwu świetną zabawę oraz pomogą mu ćwiczyć koncentrację. Wiemy, że leżaczek dla noworodka to nie tylko miejsce, w którym może wygodnie odpocząć, ale także przestrzeń do odkrywania świata i zabawy – właśnie dlatego wiele z naszych produktów ma dołączone bezpieczne, wiszące w odpowiedniej wysokości zabawki. Każdy z bujaków dla dziecka na smyk.com wyróżnia się od pozostałych kształtem, kolorem czy rodzajem zawieszonych dodatków, jednak wszystkie z produktów są wyjątkowo bezpieczne i stabilne, a także wykonane z najwyższych jakościowo materiałów.

 

W tej kategorii znajdziesz także leżaczki dla niemowląt i niejeden bujak dla starszego dziecka. Wiele z tych produktów możesz dowolnie konfigurować, aby spełniały funkcję siedziska, kołyski lub łóżeczka. W naszej ofercie dostępne są również lekkie, przenośne leżaczki, które możesz bez trudu przestawiać lub zabrać ze sobą na spacer, gdy planujesz wraz ze swoją pociechą odwiedzić przyjaciół lub rodzinę. Zobacz, jakie jeszcze bujaki i leżaczki dla noworodka oraz większego dziecka czekają na Ciebie na smyk.com, i wybierz produkt idealny dla swojego szkraba!