Filtruj:

Instrumenty muzyczne

Znaleziono: 76 produktów

Instrumenty muzyczne dla niemowląt

Instrumenty muzyczne dla niemowląt to doskonały sposób na rozbudzenie zmysłów i zainteresowania muzyką od najmłodszych lat! W ofercie SMYKA znajdziesz dziesiątki modeli dla najmłodszych – od grzechotek po perkusje, a nawet pianinka. Każdy z nich wyróżniają bezpieczne materiały użyte w produkcji, które nie stwarzają zagrożenia dla najmłodszych. Być może to właśnie Twój maluch okaże się następnym Beethovenem? Poznaj muzyczne zabawki dla niemowląt dostępne na smyk.com!

 

Instrumenty muzyczne dla niemowląt – rozpocznij przygodę z muzyką!

Zależy Ci na muzycznym rozwoju dziecka? Dostępne w ofercie SMYKA instrumenty muzyczne dla niemowląt pozwolą Twojemu maluszkowi rozwijać swoje zdolności od najmłodszych lat! Wibrujące grzechotki, dzwonki, marakasy, a nawet minipianino! Wszystko w wesołych, kolorowych kształtach, stworzone z materiałów bezpiecznych dla delikatnej skóry najmłodszych.

 

Grzechotki muzyczne dla niemowląt – idealne na prezent

Szukasz doskonałego prezentu dla malucha, który będzie miał istotny wpływ na jego rozwój w pierwszych miesiącach? W ofercie SMYKA znajdziesz grzechotki muzyczne dla niemowląt o różnych kształtach i kolorach – od kolorowych kulek, aż po grzechotki w kształcie pszczółki! Zabawka stymuluje wzrok i słuch malucha, pomagając w rozwoju ciekawości poznawczej. Dodatkową zaletą jest pocieszanie brzdąca w czasie trudnego procesu ząbkowania. Grzechotka i inne zabawki muzyczne dla niemowląt dają ukojenie i odciągają uwagę od bolących dziąseł.

 

Zabawki muzyczne dla niemowląt – uśmiech na twarzy malucha

Zabawki dla dzieci powinny przede wszystkim skupiać uwagę najmłodszych i stymulować rozwijające się zmysły brzdąców. Dostępne w naszym asortymencie instrumenty muzyczne dla niemowląt są dostosowane do małych rączek! Zabawa grzechotką bądź minipianinkiem wywoła szczery uśmiech na twarzy malucha, od którego zależeć będzie kierunek tworzonej melodii.

 

Muzyczne zabawki dla niemowląt – wspierają rozwój dziecka

Dostępne w naszej ofercie instrumenty muzyczne dla niemowląt projektowane były z jedną myślą – nauka przez zabawę! Grzechotki, minipianinka i inne zabawki wspiera rozwój koordynacji wzrokowoprzestrzennej już w pierwszych tygodniach po narodzeniu. Nauka gry ma również szczególny wpływ na kształtowanie wytrzymałości w dążeniu do celu przy odpowiednim wsparciu rodziców.