Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Kostki edukacyjne

Znaleziono: 62 produkty

Kostki edukacyjne

 

Zabawka, która zarówno będzie bezpieczna dla noworodka, jak i spodoba się starszemu, kilkuletniemu szkrabowi? Zdecydowanie kostka edukacyjna! Drewniana albo materiałowa – na smyk.com czeka na Ciebie rozległy wybór najróżniejszych kostek sensorycznych, zaprojektowanych dla dzieci w niemal każdym wieku.

 

Niemowlętom, które dopiero uczą się chwytania przedmiotów, szczególnie polecamy miękkie kostki edukacyjne. Dzięki grzechoczącym elementom i wielokolorowym materiałom zwrócą na siebie uwagę szkraba i będą świetną pierwszą zabawką. Niejedna kostka sensoryczna tego typu jest wyposażona dodatkowo w miękki gryzaczek, stanowiący niezastąpioną pomoc podczas ząbkowania maluszka.

 

Dla starszych dzieci smyk.com ma w ofercie drewniane kostki interaktywne, ciekawe piramidy do zbudowania z pojedynczych kostek, a także pierwsze piłki, idealne do wspólnej zabawy z rodzicami. Takie zabawki nie tylko mogą pobudzić motorykę dziecka, ale i pomóc mu w rozwijaniu wielu zmysłów – kostka sensoryczna czy interaktywna pobudza bowiem zarówno wzrok czy słuch, jak i dotyk oraz smak.

 

Kostki edukacyjne dostępne na smyk.com zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów, zgodnych z unijnymi normami. Dzięki temu są nie tylko absorbującą, ale i bezpieczną zabawką. Dzięki różnorodnym elementom ruchomym i dźwiękowym wspomagają rozwój sensoryki u najmłodszych, a także ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową. Koniecznie zobacz, jakie kostki interaktywne możesz znaleźć na smyk.com, i wybierz odpowiedni model dla swojego dziecka.