Filtruj:
Gry familijne

Gry planszowe

Znaleziono: 4910 produktów

Gry planszowe

 

Gdyby wszystkie gry planszowe dostępne na smyk.com.pl ułożyć jedną na drugiej, powstałaby naprawdę gigantyczna piramida! Aktualnie oferujemy ponad 3 tysiące propozycji, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie lub swoich bliskich. Z myślą o indywidualnych potrzebach małych i dużych wielbicieli planszówek – na bieżąco aktualizujemy oferowane produkty. Możesz więc mieć pewność, że jesteś w miejscu, gdzie czeka na ciebie naprawdę ogromny wybór gier planszowych dla dzieci i dla dorosłych.

 

Gdy planszowe: bestsellery czy gorące nowości?

 

Gry planszowe to kategoria zabawek z naprawdę długą historią. Do dziś na rynku króluje wiele ich odmian i rodzajów. O ich niesłabnącej popularności świadczy fakt, że pomimo szerokiej gamy nowoczesnych gier multimedialnych i konsol, popularność planszówek nie maleje. Czołowi producenci gier planszowych prześcigają się we wprowadzaniu na rynek nowości, dedykowanych nawet najbardziej wymagającym graczom. Do tego, cyklicznie odświeżane i modyfikowane są "klasyki" znane i uwielbiane przez całe pokolenia. Gdy planszowe, które znajdziesz w naszym internetowym sklepie to zarówno te najbardziej uwielbiane planszówki jak i najgorętsze nowości od najbardziej uznanych na rynku marek. Oferujemy gry planszowe dla dorosłych i dla dzieci takich firm jak: Alexander i Nasza Księgarnia, Rebel, Trefl, Adamigo i Piatnik, Tactic, Goki oraz wielu innych.

 

Karciane, zręcznościowe, familijne, edukacyjne... gry planszowe!

 

Wielką zaletą gier planszowych jest nie tylko ich rozrywkowy charakter, ale też funkcja edukacyjna. Mogą one wspomagać rozwój poznawczy i społeczny – pełnią niezastąpiona rolę w zacieśnianiu relacji międzyludzkich. By wspólne rozgrywki przynosiły jak najwięcej pozytywnych emocji – warto wziąć pod uwagę wiek oraz indywidualne zainteresowania graczy. W sklepie internetowym SMYK czekają na Ciebie gry planszowe podzielone na kategorie wiekowe, dzięki którym łatwiej o naprawdę udaną niespodziankę. Zarówno jeśli chodzi o klasyczne planszówki, jak i gry karciane, familijne, zręcznościowe, edukacyjne, ekonomiczne czy strategiczne.... Sprawdź co przygotowaliśmy na smyk.com!

Może Cię zainteresować: