Filtruj:

Pluszaki

Znaleziono: 2043 produkty

 

Pluszaki – ulubieni towarzysze dzieci

 

Najczęściej misie lub inne zwierzaki, ostatnio coraz częściej bajkowi bohaterowie. Wszystkie je łączy pluszowe wnętrze i mięciutkie futerko. Kto z nas nie bawił się maskotkami? Lata mijają, a wciąż nie wyobrażamy sobie dzieciństwa bez pluszowego towarzysza. Podaruj swojemu maleństwu miękkiego przyjaciela, który będzie nad nim czuwał podczas snu, towarzyszył w podróży czy podczas wizyty u lekarza. Ulubiona maskotka będzie dla dziecka namiastką domu w żłobku lub przedszkolu. Dzięki niemu poczuje się bezpiecznie!

 

Przytul się do misia

 

Przy wyborze pluszaka zadbaj szczególnie o to, z czego wykonana jest zabawka. To bardzo ważne, jeśli kupujesz zabawkę kilkumiesięcznemu dziecku. Sprezentuj smykowi maskotkę, która jest stworzona z nietoksycznego materiału – w końcu wszystkie zabawki lądują w buzi malucha. Ważne, by nie miała ostrych, plastikowych fragmentów, którymi dziecko mogłoby się zranić lub połknąć. Co ważne dla ciebie jako rodzica, zwróć również uwagę na to, czy pluszaka da się łatwo wyczyścić lub prać w pralce.

 

Maskotki i pluszowe misie na Smyk.com

 

W ofercie Smyka znajdziesz szeroki wybór zabawek – małe i duże maskotki, pluszowe misie i inne zwierzątka, a także maskotki Disney i pluszaki z bajek, które ogląda twoje dziecko! Wybierz maskotkę interaktywną, jeśli chcesz, by maluch nie tylko dobrze się bawił, ale również miał szansę rozwinąć wyobraźnię, empatię i inne zdolności. Takie zabawki mogą wspomóc naukę mówienia czy rozpoznawania kolorów.