Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Rozmiar

Dostępność

Pluszaki

Znaleziono: 1486 produktów

Na sen, na chandrę, na radości i smutki. Zabawki pluszowe są lekarstwem na każde niepowodzenie oraz towarzystwem we wszystkich radościach.  Nie istnieje na całym świecie pokój dziecka, w którym brakowałoby pluszowego misia. Zwykle pluszak to pierwsza zabawka, jaką kupuje się nowemu członkowi rodziny. Wspomnienie pierwszego pluszowego misia w niejednym dorosłym wzbudza ogromny sentyment. Bywa, że taki miś towarzyszy nam przez całe życie. Skąd taka miłość ludzi do pluszakówCzy to za sprawą ich uroczego wyglądu, czy mięciutkiego, zachęcającego do przytulania materiału zjednały sobie serca dzieci dorosłych na całym świecie? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Jedno jest pewne, pluszaki wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością.

 

Maskotki dla dzieci to nie tylko misie. Istnieje cała gama zabawek pluszowych: zwierzątekludzików, poduszeczeksamochodzików…można by wymieniać w nieskończoność. Znajdziesz tu także wiele pluszaków przypominających postaci z bajek: Kaczor Donald, Myszka Mickey, Miś Puchatek, świnka Peppa – to raptem kilka przykładowych maskotek wzorowanych na bohaterach różnych kultowych animacji. Poszukując pluszaka dla dziecka, warto zatem zapytać smyka, jakie są jego ulubione bajki. Każdy jubilat czy solenizant powinien być zachwycony, gdy dostanie pluszową podobiznę swojego baśniowego idola.

Pluszowe pieski, kotki i misie bardzo często nadają się nie tylko do przytulania, ale także do interaktywnej zabawy. Za sprawą mechanizmów znajdujących się w środku zabawki śpiewają, mruczą, a nawet ruszają łapkami. Można je też karmić, tulić do snu i wyprowadzać na spacer – repertuar możliwych zabaw jest w zasadzie nieograniczony.

 

W tej kategorii znajdziesz także maskotki szumiące, dzięki którym maluszkom łatwiej jest zasnąć. Misie Szumisie nie tylko emitują przyjazne dla ucha maluszka dźwięki, ale mogą też czuwać nad spokojnym snem malucha i uruchamiać się automatycznie, gdy dziecko zacznie płakać. Niektórymi modelami da się nawet sterować z poziomu aplikacji.

 

Inne maskotki, o których warto wspomnieć to pacynki doskonałe do zabawy w teatr. Mogą one przypominać przeróżne zwierzęta: myszki, lwy, jednorożce, osiołki – wszystkie te zabawki z pewnością będą doskonałymi aktorami. Znajdziesz je na smyk.com

.