Edukacyjne książeczki, puzzle i gry dla dzieci od CzuCzu

Pomysły na dostosowane do wieku, dopracowane w najmniejszym szczególe i produkowane w Polsce edukacyjne zabawki zachwycają rodziców i ciekawe świata dzieciaki. Od 2009 roku krakowskie wydawnictwo tworzy książeczki, gry i puzzle, pokazując, czym jest radość odkrywania! Różnorodne produkty Czuczu sprawdzają się w domu, podróży i przedszkolu. Dla uczniów stworzono edukacyjną markę Xplore Team. Proponowane edukacyjne i kreatywne zabawy podążają za naturalnym rozwojem dziecka i wspierają go we wszystkich obszarach. Doskonalą: dużą i małą motorykę, pamięć, wyobraźnię, logiczne myślenie i kreatywność.
CzuCzu to zawsze doskonały pomysł na piękny i mądry prezent dla dziecka!

Kontrasty dla niemowląt CzuCzu
Karty i książeczki kontrastowe dla niemowląt to propozycja dla rodziców chcących aktywnie wspierać rozwój dzieci od pierwszych dni życia. W CzuCzu kolekcji rodzice najmłodszych znajdą edukacyjny zestaw Starter malucha i praktyczne Karty kontrastowe na kółeczku.

Pierwsze puzzle i książeczki dla roczniaków
Już roczne dzieci mogą rozpocząć przygodę z prostymi układankami i książeczkami, których treść i formę dostosowano do wieku i umiejętności. Jako pierwsze puzzle sprawdzą się dwuelementowe układanki, w tym uwielbiane Puzzle z dziurką. Z maluchami można bawić się na wiele kreatywnych sposobów. Warto sięgnąć po edukacyjne książeczki z serii Pierwsze zagadki oraz zestawy z książeczką i pierwszą grą Zabawy na start.

Układanki i kreatywne zestawy dla starszaków i przedszkolaków
Dwulatki, trzylatki i starsze przedszkolaki chętnie sięgają po coraz trudniejsze puzzle, gry i książeczki. CzuCzu proponuje różnorodne kreatywne i edukacyjne serie: Puzzle z dziurką, Puzzle obserwacyjne, Duuuże puzzle, Duuuże memory, książeczki z zagadkami i z zadaniami grafomotorycznymi, jak kolorowanki i Zabawy z pisakiem zmazywakiem. Gry i puzzle CzuCzu sprawdzą się w domu, żłobku i przedszkolu.

Radość odkrywania i zabawa dla uczniów… i dorosłych!
Rośniemy razem z dziećmi, a co więcej w Zespole CzuCzu też jest sporo puzzlomaniaków. Naturalną kontynuacją filozofii marki jest seria Puzzlove CzuCzu, w której znajdziecie piękne, duże kolorowanki o liczbie elementów od 40 do… 500! Znakomicie sprawdzają się jako puzzle dla dzieci młodszych, starszych i dorosłych oraz podczas wspólnych zabaw z rodziną lub przyjaciółmi. Dobra zabawa nie ma limitu wieku!