Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Autor

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Pierwsze klocki

Znaleziono: 164 produkty

 

Pierwsze klocki

 

Pamiętasz swoje pierwsze klocki? Nawet jeśli nie, to prawdopodobnie zapamiętasz pierwsze ulubione klocki swojego dziecka. Na smyk.com przygotowaliśmy propozycje, które mogą świetnie sprawdzić się w roli bezpiecznej i kreatywnej zabawki nawet dla niemowlaków. Wybierz klocki, które pomogą Twojemu maluchowi odkryć zupełnie nowe, fascynujące możliwości.

 

Pewnie doskonale wiesz, że wybór pierwszych klocków nie może oznaczać podania dziecku klocków ani "pierwszych lepszych" ani "pierwszych z brzegu". Aby ułatwić Ci podjęcie najlepszej decyzji, na smyk.com przygotowaliśmy bogatą ofertę najlepszych propozycji. Znajdziesz tu miękkie klocki zaprojektowane z myślą już o kilkumiesięcznych maluszkach, wykonane z atestowanych materiałów, o rozmiarach i kształtach, które pozwalają na bezpieczną zabawę.

 

W tej kategorii znajdziesz zarówno klocki dla niemowląt, jak i klocki dla roczniaka, dwulatka czy dziecka w wieku przedszkolnym. W zależności od wieku malucha, proponowane zestawy mogą składać się od kilku do ponad stu elementów różnej wielkości. Wiele z nich dostępnych jest w trwałych i atrakcyjnych opakowaniach, które przydadzą się do:

 
  • • utrzymania porządku po skończonej zabawie,
  • • wygodnego zabrania klocków do ogrodu lub rodzinny urlop,
  • • wymyślania nowych pomysłów na zabawę.
   

Twój smyk lubi zabawy w wodzie? Postaw na gumowe klocki, które świetnie sprawdzą się podczas szaleństw w wannie lub w ogrodowym basenie. Znajdziesz u nas także klocki zaprojektowane specjalnie do zabawy w kąpieli. Nie brakuje też zestawów odpowiednich dla miłośników zwierząt lub różnego rodzaju pojazdów, a także dla wielbicieli popularnych kreskówek. Sprawdź, co czeka na Ciebie na smyk.com!