Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Rodzaj kredek

więcej

Dostępność

Kredki

Znaleziono: 1251 produktów

Czas skompletować pełną wyprawkę dla dziecka wraz ze smyk.com! Wiemy, że w szkole twarda nauka to nie wszystko i że maluch nieraz potrzebuje najróżniejszych innych przyrządów szkolnych – także tych artystycznych. Dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy kolorowe kredki świecowe i kredki ołówkowe, w sam raz dla każdego młodego artysty, który rozpoczyna swoją przygodę z plastyką.

 

Nasze kredki dla dzieci przydadzą się nie tylko podczas artystycznych zajęć w szkole, ale także w momencie, gdy smyk ma po prostu ochotę przelać na papier to, co podpowiada mu jego barwna wyobraźnia – wierzymy, że w każdym dziecku drzemie wyjątkowy potencjał, którego absolutnie nie trzeba ograniczać! Dlatego na smyk.com znajdziesz przyrządy artystyczne dla dziecka w każdym wieku: polecamy zarówno kredki dla przedszkolaka, jak i kredki dla uczniów wczesnych klas szkoły podstawowej czy nawet dla nastolatków ze szkół średnich. W naszej ofercie znajdziesz kredki świecowe w każdym kolorze – idealne do malowania ciekawych, niemal neonowych obrazków oraz tworzenia grubszych kształtów. Przygotowaliśmy również niejedne kredki ołówkowe, w tym kultowy i uwielbiany przez dzieci zestaw kredek bambino. Takie kredki pozwolą na naszkicowanie delikatnych linii oraz wypełnienie obrazka subtelnymi kolorami, dzięki czemu szkrab stworzy unikatowe i jedyne w swoim rodzaju obrazki.

 

Wśród naszych kredek dla przedszkolaka i dla dzieci znajdują się także kredki trójkątne oraz oryginalne kredki woskowe czy kredki pastelowe, olejne. Smyk.com oferuje również zestawy kredek z temperówką, aby niezastrugane przyrządy nigdy nie przerwały artystycznej zabawy. Zobacz, jakie jeszcze kredki do szkoły znajdziesz w naszej ofercie, i spraw dziecku kolorową niespodziankę!