Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Znaleziono: 2392 produkty

Przygotuj wyprawkę swojego ucznia wraz ze smyk.com! W naszej ofercie znajdziesz piórniki dla dziewczynek i chłopców, które spodobają się zarówno najmłodszym pociechom, jak i nieco starszym dzieciom. W tej kategorii czekają okrągłe piórniki-tuby, małe piórniki oraz prostokątne i kwadratowe modele z najróżniejszymi nadrukami w najmodniejszych kolorach. Przygotowaliśmy piórniki z postaciami z popularnych bajek i filmów, herbami najlepszych drużyn piłkarskich oraz komiksowymi wzorami. Wśród kolekcji naszych piórników do szkoły każde dziecko znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Oferujemy zarówno kolorowe, błyszczące modele na najmłodszych z uroczymi zwierzętami lub ulubionymi bohaterami z kreskówek, a także nieco bardziej stonowane kolorystycznie piórniki dla starszych uczniów – w geometryczne wzory, ciekawe ornamenty albo po prostu w jednolitym kolorze.

 

Na smyk.com znajdziesz zarówno przykłady piórnika rozkładanego, jednokomorowego albo dwukomorowego, jak i piórnika saszetki – zapinanego na jeden albo dwa zamki. Oprócz dużego piórnika, który przyda się na co dzień w szkole i pomieści wszystkie ważne przybory, oferujemy również mały piórnik, który będzie w sam raz na wycieczkę bądź wyjazd naukowy, gdy dziecko potrzebuje zabrać ze sobą jedynie najbardziej podstawowe przyrządy.

 

W tej kategorii znajdziesz zarówno piórniki bez wyposażenia, jak i piórniki z wyposażeniem. Dzięki temu Twoja pociecha może skompletować wymarzony zestaw przyborów szkolnych lub korzystać z gotowego pakietu najpotrzebniejszych artykułów piśmienniczych i plastycznych. Piórnik z wyposażeniem to bowiem świetna opcja dla każdego zabieganego rodzica, który nie ma czasu kompletować niezbędnych artykułów szkolnych pojedynczo. Zobacz, jakie jeszcze piórniki młodzieżowe do szkoły czekają w tej kategorii, i przygotuj małego ucznia na każdy dzień nauki. Sprawdź także inne akcesoria na smyk.com i stwórz dla swojego dziecka idealną wyprawkę szkolną!