Baby shower to przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy, która wkrótce powita na świecie swoje maleństwo. Przygotowanie takiej imprezy może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla osoby, która nie ma jeszcze dzieci. Przychodzimy z pomocą, poniżej znajdziesz nie tylko inspiracje na prezent, ale materiały i produkty niezbędne do zorganizowania przyjęcia dla ciężarnej przyjaciółki.

Prezenty wybrane przez mamy

Wyprawka dla noworodka to duże wyzwanie dla przyszłych rodziców. Łatwo się pogubić w gąszczu produktów i akcesoriów niemowlęcych. Warto podpytać przyjaciółki lub mamy, co może się nam przydać w pierwszych miesiącach życia dziecka albo skorzystać z gotowej listy rzeczy do wyprawki dla maluszka, którą możesz pobrać poniżej. Produkty niezbędne do stworzenia wyprawki dla niemowlaka mogą pełnić rolę prezentów na Baby Shower.

 

 

 

Propozycje prezentów

Znaleziono: 135 produktów

Zbliża się dzień porodu u bliskiej dla Ciebie osoby, więc zastanawiasz się, co kupić na baby shower? Smyk.com przychodzi z pomocą! W tej kategorii znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezent dla baby shower – przygotowaliśmy produkty, które spodobają się zarówno przyszłej mamie, jak i będą przydatne dla noworodka. Baby shower to wyjątkowe przyjęcie, zwykle organizowane przez przyjaciółki, siostry czy kuzynki – impreza jest radosna i ma na celu uczczenie zbliżających się narodzin szkraba. Podczas baby shower wręcza się prezenty przydatne nie tylko do opieki nad noworodkiem, ale także takie, z których ucieszy się każda mama – jak delikatne kosmetyki, ciepłe kocyki i ręczniczki czy pamiątkowe ramki na zdjęcia.

 

Na smyk.com znajdziesz rozległy wybór prezentów na baby shower. Przygotowaliśmy wiele szumiących misiów, które w pierwszych miesiącach życia szkraba pomogą mu szybko zasnąć oraz uspokoją go podczas nerwowych chwil. Spotkasz tu także wiele zestawów pieluszek, zarówno muślinowych, jak i flanelowych, oraz uroczych bawełnianych kocyków. To wszystko będzie idealnym prezentem na baby shower i przyda się podczas późniejszej opieki nad dzieckiem – takie upominki mogą służyć nawet przez wiele lat!

 

A co z kolei kupić na baby shower jako prezent dla mamy? Polecamy duże, przestronne i wygodne torby do wózka, do których przyszła mama spakuje nie tylko najniezbędniejsze akcesoria dla dziecka, ale także własne drobiazgi i kosmetyki. W naszej kategorii produktów na baby shower znajdziesz również urocze zestawy pamiątkowe, jak ramki na zdjęcia czy bezpieczną glinkę na odcisk stópki albo rączki malucha. To świetny i oryginalny prezent na baby shower dla rodziców, którzy chcą mieć pamiątki z każdego roku życia ich szkraba! Jeżeli więc nie wiesz, co kupić na baby shower i jakie prezenty mogą spodobać się przyszłym rodzicom, przejrzyj wszystkie produkty z tej kategorii i znajdź idealny upominek!

Obsługa klienta

Formularz kontaktowy

+48 22 448 00 00

Czynne:

pon.-pt.: 08:00-21:00

sob.:      09:00-21:00

ndz.:      10:00-18:00