Wyprawka dla noworodka to duże wyzwanie dla przyszłych rodziców. Łatwo się pogubić w gąszczu produktów i akcesoriów niemowlęcych. Warto podpytać przyjaciółki lub mamy, co może się nam przydać w pierwszych miesiącach życia dziecka albo skorzystać z gotowej listy rzeczy do wyprawki dla maluszka, którą możesz pobrać poniżej. Produkty niezbędne do stworzenia wyprawki dla niemowlaka mogą pełnić rolę prezentów na Baby Shower.

 

 

 

Propozycje prezentów

Znaleziono: 143 produkty

Zbliża się dzień porodu u bliskiej dla Ciebie osoby, więc zastanawiasz się, co kupić na baby shower? Smyk.com przychodzi z pomocą! W tej kategorii znajdziesz mnóstwo pomysłów na prezent dla baby shower – przygotowaliśmy produkty, które spodobają się zarówno przyszłej mamie, jak i będą przydatne dla noworodka. Baby shower to wyjątkowe przyjęcie, zwykle organizowane przez przyjaciółki, siostry czy kuzynki – impreza jest radosna i ma na celu uczczenie zbliżających się narodzin szkraba. Podczas baby shower wręcza się prezenty przydatne nie tylko do opieki nad noworodkiem, ale także takie, z których ucieszy się każda mama – jak delikatne kosmetyki, ciepłe kocyki i ręczniczki czy pamiątkowe ramki na zdjęcia.

 

Na smyk.com znajdziesz rozległy wybór prezentów na baby shower. Przygotowaliśmy wiele szumiących misiów, które w pierwszych miesiącach życia szkraba pomogą mu szybko zasnąć oraz uspokoją go podczas nerwowych chwil. Spotkasz tu także wiele zestawów pieluszek, zarówno muślinowych, jak i flanelowych, oraz uroczych bawełnianych kocyków. To wszystko będzie idealnym prezentem na baby shower i przyda się podczas późniejszej opieki nad dzieckiem – takie upominki mogą służyć nawet przez wiele lat!

 

A co z kolei kupić na baby shower jako prezent dla mamy? Polecamy duże, przestronne i wygodne torby do wózka, do których przyszła mama spakuje nie tylko najniezbędniejsze akcesoria dla dziecka, ale także własne drobiazgi i kosmetyki. W naszej kategorii produktów na baby shower znajdziesz również urocze zestawy pamiątkowe, jak ramki na zdjęcia czy bezpieczną glinkę na odcisk stópki albo rączki malucha. To świetny i oryginalny prezent na baby shower dla rodziców, którzy chcą mieć pamiątki z każdego roku życia ich szkraba! Jeżeli więc nie wiesz, co kupić na baby shower i jakie prezenty mogą spodobać się przyszłym rodzicom, przejrzyj wszystkie produkty z tej kategorii i znajdź idealny upominek!