Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Jeździki i pchacze

Znaleziono: 169 produktów

Najlepsze zabawki dla najmłodszych czekają na Ciebie i Twoją pociechę na smyk.com! W naszej bogatej ofercie znajdziesz jeździki i pchacze dla maluchów, które właśnie uczą się chodzić i stawiają swoje pierwsze kroczki. Kolorowe, interaktywne modele, które świecą i wydają dźwięki podczas ruchu, aby zachęcić Twoje dziecko do jeszcze większej aktywności.

 

Na smyk.com znajdziesz jeździki zarówno dla kilkunastomiesięcznych, jak i kilkuletnich dzieci. Te pierwsze to najczęściej nieduże pojazdy wyposażone w rączkę, przy pomocy której rodzic może popychać pojazd. Gdy smyk sam nauczy się kierować pojazdem, rączkę można oczywiście odpiąć. Jeździk dla starszego dziecka najczęściej jest już pozbawiony wysokiej rączki. Zwykle jest też bardziej realistyczny, aby smyk mógł się poczuć niczym prawdziwy rajdowiec. Niektóre modele przypominają nawet bolidy Formuły 1!

 

W tej kategorii czekają na Ciebie także pchacze dla dzieci, które Twoja pociecha zabierze ze sobą na każdy spacer. Pchacz to dla dziecka, czy to dla chłopca czy dla dziewczynki doskonałe wsparcie podczas nauki chodzenia. Dzięki niemu smyk łatwiej zachowuje równowagę i uczy się naprzemiennego stawiania nóg. Pchacz to najczęściej samochodzik. Równie dobrze zabawka może jednak przypominać wózek dla lalki albo jakieś zwierzątko. Zarówno mały fan motoryzacji, jak i miłośniczka natury znajdą więc wśród dostępnych propozycji coś dla siebie.

 

Znajdziesz tu także pchacze i jeździki drewniane, które nie dość że są przyjazne dla środowiska, to świetnie się prezentują i podobają się maluszkom. W ofercie mamy także liczne pchacze i jeździki interaktywne, które podczas poruszania się świecą i wydają z siebie dźwięki np. warkot silnika albo odgłosy różnych zwierząt. Niezależnie od tego, na którą z opcji się zdecydujesz, Twoja pociecha zyska dzięki nowej zabawce masę frajdy oraz niepowtarzalną okazję do aktywnej, rozwijającej zabawy. Zobacz, co znajdziesz na smyk.com!