Filtruj

Kategoria

Przedział wiekowy

Płeć

Marka

Licencja

Cena

- pokaż

Dostępność

Jeździki i pchacze

Znaleziono 130 produktów

1 2 3 4
1 2 3 4

Najlepsze zabawki dla najmłodszych czekają na Ciebie i Twoją pociechę na smyk.com! W naszej bogatej ofercie znajdziesz jeździki i pchacze dla maluchów, które właśnie uczą się chodzić i stawiają swoje pierwsze kroczki. Kolorowe, interaktywne modele, które świecą i wydają dźwięki podczas ruchu, aby zachęcić Twoje dziecko do jeszcze większej aktywności.

Na smyk.com znajdziesz jeździki dla dzieci w każdym wieku – samochodziki, ciężarówki i motocykle, które pomogą maluchom trenować równowagę i koncentrację. W tej kategorii czekają na Ciebie także pchacze dla dzieci, które Twoja pociecha zabierze ze sobą na każdy spacer. Jeżdżące modele przypominające pojazdy, wesołe zwierzaki, zabawki z ulubionymi postaciami z bajek, a nawet pluszaki, które pokocha każdy maluch.

Wybierz odpowiednie zabawki dla niemowląt na smyk.com i podaruj mnóstwo frajdy swojemu dziecku. W tej kategorii znajdziesz także zabawki drewniane oraz zabawki interaktywne, które podczas poruszania się świecą i wydają z siebie dźwięki.

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe