Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Rozmiar

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Cechy fotelika

Adaptery do fotelików samochodowych

Znaleziono: 18 produktów

Adaptery do fotelików samochodowych

Adaptery do fotelika to niezbędne akcesorium dla rodziców, którzy nie chcą przesadzać malucha do gondoli po wyjściu z auta. Dostępne w ofercie SMYKA modele znacznie ułatwiają transport malucha po zaparkowaniu samochodu. Od teraz możesz wyciągnąć cały fotelik z auta, a następnie ulokować go na stelażu wózka. Proponowane przez nas egzemplarze zapewniają dziecku maksymalne bezpieczeństwo – zarówno w czasie jazdy, jak i podczas codziennych spacerów. Poznaj adaptery do fotelika do samochodu dostępne na smyk.com!

 

Adaptery do fotelika – montaż nigdy nie był prostszy!

Uniwersalne adaptery do fotelików to rozwiązanie stworzone z myślą o rodzicach, którzy pragną z łatwością przenosić dziecko z jednego pojazdu do drugiego. Nasz asortyment wypełniają modele dopasowane do najpopularniejszych marek, takich jak X-Move, Maxi-Cosi oraz Cybex.

Adaptery do fotelika to wyjątkowo praktyczny sposób montażu fotelika w wózku! Nosidełko wystarczy umieścić nad stelażem. Adaptery do montażu fotelika powinny być umiejscowione bezpośrednio pod miejscem mocowania. Przyciśnij nosidełko do momentu charakterystycznego kliknięcia.

 

Uniwersalne adaptery do fotelika – idealne do kilku modeli

Szukasz adapterów dopasowanych do kilku modeli fotelików i wózków? Jesteś we właściwym miejscu! W ofercie SMYKA znajdziesz uniwersalne adaptery do fotelika, przystosowane do najpopularniejszych modeli danego producenta. Dzięki dostępnym egzemplarzom Twoje dziecko zawsze pozostaje bezpieczne w czasie jazdy!

 

Adaptery do fotelika – bezpieczeństwo malucha

Bezpieczeństwo malucha w czasie jazdy ma kluczowe znaczenie dla każdego rodzica. Adaptery uniwersalne do fotelika dostępne w ofercie SMYKA zapewnią stabilne i bezpieczne przymocowanie nosidełka do stelażu wózka. Potwierdzeniem prawidłowego montażu jest charakterystyczne kliknięcie po zbliżeniu fotelika do adapterów. Kluczowe dla bezpieczeństwa malucha jest jednak sprawdzenie zamocowania na końcu.

 

Adaptery do montażu fotelika – w trosce o komfort najmłodszych

Adaptery do fotelika stworzone zostały z myślą o bezpieczeństwie i komforcie najmłodszych pasażerów! Dostępne w ofercie SMYKA modele umożliwiają bezproblemowe przemieszczanie dziecka na wózek, bez konieczności bezpośredniego przesadzania malucha. Od teraz nie musisz budzić brzdąca, który od dłuższego czasu smacznie śpi na tylnym siedzeniu. Adaptery do fotelika to inwestycja, którą docenisz już po pierwszej podróży!