Filtruj:

Opalanie

Znaleziono: 201 produktów

Kremy do opalania to obowiązkowy punkt na liście rzeczy do spakowania na urlop. Warto wziąć ze sobą nie tylko olejki i kremy, ale także balsamy do opalania, które nawilżą wysuszoną nieco przez słońce skórę. Tym, którym zależy na złocistej, brązowej opaleniźnie w szybkim czasie, przyda się także przyspieszacz opalania, czyli preparat wspomagający produkcję melatoniny. Tego typu kosmetyki do opalania również znajdziecie w naszej ofercie.

 

Wybierając kosmetyki do opalania, należy kierować się nie tyle marką, co rodzajem filtra. Te wysokie (SPE 50+) przeznaczone są dla osób o bardzo jasnej skórze, która jest najbardziej narażona na oparzenia słoneczne. Osoby o fototypie północnoeuropejskim i środkowoeuropejskim mogą używać nieco niższych filtrów (SPE 35+ lub 20+). Kremy do opalania z SPE 15 oraz niższym są natomiast zarezerwowane dla ludzi o śniadej cerze i ciemnych włosach. Na smyk.com znajdziesz olejki i kremy do opalania ze wszystkimi rodzajami filtrów, począwszy od tych bardzo wysokich, skończywszy na niskich.

 

W ofercie mamy także kosmetyki do opalania dla dzieci, stworzone specjalnie z myślą o ich delikatnej skórze. Dostępne są one zarówno w formie kremów, jak i praktycznych mgiełek. Znajdziesz u nas także pomadki ochronne z filtrem UV, które zabezpieczą usta przed promieniowaniem słonecznym.