Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Cechy fotelika

więcej

Foteliki samochodowe 0-13 kg 40-85 cm

Znaleziono: 16 produktów

Foteliki samochodowe 0-13 (40-85 cm)

 

Chcesz wiedzieć, jakie foteliki samochodowe 0-13 warto wziąć pod uwagę z myślą o maksymalnie bezpiecznych i komfortowych podróżach swej pociechy? Oferta dostępna na smyk.com pozwoli Ci podjąć najlepszą decyzję! Zarówno wówczas, gdy w oczekiwaniu przyjścia dziecka na świat dążysz do stworzenia mu przyjaznej przestrzeni, jak i wtedy gdy chcesz podarować praktyczny prezent rodzinie, która wkrótce się powiększy.

 

W tej kategorii przygotowaliśmy propozycje fotelików samochodowych 0-13 najbardziej uznanych na świecie producentów. Czekają tu na Ciebie modele takich marek, jak m.in.: Maxi-Cosi, Cybex, Caminii czy Jane. Zwróć uwagę, że poszczególne propozycje oferowane przez wybraną markę różnią się od siebie nie tylko nazwą... Wszystko po to, by dokonać wyboru, który spełni indywidualne oczekiwania.

 

Chyba każdy z nas słyszał opowieści o podróżach z maleństwem, które nie znosiło jazdy samochodem. W efekcie każdej wyprawie towarzyszył histeryczny płacz, co powodowało ograniczenie lub rezygnację z rodzinnych wyjazdów. Zwykle problem ten znikał, gdy maluch wyrósł ze swego fotelika... i poznał nową jakość podróżowania dzięki nowemu modelowi. Z tego powodu, przeglądając ofertę fotelików samochodowych 0-13, należy wziąć pod uwagę zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort dziecka. Wpływa na to cały szereg czynników, jak np. liczba punktów bezpieczeństwa w pasach (im ich więcej, tym większe bezpieczeństwo, ale i mniejsza możliwość poruszania się).

 

Nie bez znaczenia może okazać się wygodna wkładka zaprojektowana z myślą o noworodkach, dodatkowe watowanie w miejscu siedziska czy stopnie regulacji zagłówka. Jeśli planujesz dalsze podróże ze swym smykiem – zawęź poszukiwania do fotelików samochodowych 0-13 do modeli, które umożliwiają użytkowanie w samolocie. Sprawdź, czym jeszcze wyróżniają się modele fotelików ze smyk.com!