Kontakt

Drodzy Klienci, wracamy i zapraszamy!

Od soboty(28.11) wszystkie sklepy SMYK są otwarte. Lista naszych sklepów.

Prosimy pamiętajcie, by podczas wizyty u nas, stosować się do zaleceń sanitarnych. My także dołożymy starań, aby zachować zasady bezpieczeństwa. Dbajmy o siebie nawzajem!

 

WAŻNE INFORMACJE dotyczące zamówień i zwrotów od 28.11.2020

1. Bony Lojalnościowe Smyk & spółka czy wydłużamy termin?

Dla wszystkich bonów lojalnościowych Smyk & spółka, termin ważności wynosi 30 dni.

Dla Bonów Smyk & spółka, dla których ostatni dzień ważności przypada na okres zamknięcia sklepów,

PO TYM OKRESIE, otrzymasz nowy bon lojalnościowy o tej samej wartości, ważny przez okres zamknięcia sklepów(na terenie centrów i galerii handlowych), jednak nie dłuższy niż przez 30 dni. 

Bon będzie aktywny od kolejnego dnia o jego wydaniu. Datę aktywacji znajdziesz w SMS/E-mail informującym o utworzeniu bonu.

Zignoruj automatyczne informacje o terminie wygaśnięcia bonu.

Datę ważności bonu możesz sprawdzić pod adresem: https://program.smyk.com/program-lojalnosciowy.  

2. Karty  Podarunkowe  czy wydłużamy termin?

Termin ważności kart podarunkowych pozostaje bez zmian tj. 12 miesięcy od daty aktywacji.

W przypadku kiedy karta utraci ważność w okresie zamknięcia sklepów, prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta, przez formularz poniżej podając szczegóły karty.

3. Zwroty: czy wydłużamy termin?

Dla wszystkich zamówień na smyk.com oraz zakupów w sklepach stacjonarnych Smyk, termin zwrotu wynosi 30 dni.

Dla zamówień(w sklepie internetowym) i zakupów w sklepach stacjonarnych, dla których ostatni dzień zwrotu przypada na okres zamknięcia sklepów, termin zostanie wydłużony o 14 dni, od daty ponownego otwarcia sklepów(na terenie centrów i galerii handlowych),tj. do 13.12.2020

4. Bony i karty podarunkowe: Kiedy dostanę zwrot bonów użytych w anulowanych zamówieniach?

Bony wydane w ramach programu lojalnościowego Smyk & spółka,  wrócą na konto klubowicza automatycznie, w ciągu 7 dni od anulowania zamówienia.

Zostaniesz o tym poinformowany w wiadomości E-mail/SMS.

Aktualizacja stanu bonów następuje codziennie o godz. 10:00. Stan swoich bonów możesz sprawdzić pod adresem: https://program.smyk.com/program-lojalnosciowy

 

Karty podarunkowe Smyk: Kwoty pobrane z kart podarunkowych Smyk lub elektronicznej portmonetki „e-wallet” zostaną zwrócone automatycznie na e-wallet(przy wyborze płatności karta podarunkowa na smyk.com zwrot środków zawsze następuje na e-wallet). W przypadku braku zwrotu w ciągu 14 dni od anulowania zamówienia, napisz do nas przez formularz kontaktowy.

 

5. Płatność PayU: Zamówienie nie zostało opłacone przy pierwszej próbie. Czy mogę ponowić płatność?

Tak, dla zamówień, których numer rozpoczyna się od cyfry 4 (złożonych przez stronę www.smyk.com lub nową aplikację mobilną wersja 2.0 lub wyższa), w ciągu 10 dni od złożenia zamówienia, możesz ponowić płatność na jeden z poniższych sposobów:

- (zakup po zalogowaniu na konto smyk.com): Twoje konto>Twoje zamówienia>Zobacz szczegóły> przycisk „Opłać”,

- (zakup jako gość): https://www.smyk.com/sledzenie-zamowien > przycisk ”Opłać”,

- kontakt z Centrum Obsługi Klienta: podając numer zamówienia, zostanie wysłany email (na adres podany w zamówieniu) z linkiem do płatności,

- niezależnie od powyższych, na adres email podany w zamówieniu, będą wysyłane przypomnienia o dokonaniu płatności z linkiem do jej realizacji.

Nie, dla zamówień, których numer rozpoczyna się od cyfry 2 (złożonych przez aplikację mobilną wersja niższa niż 2.0), nie ma możliwości ponowienia płatności, po pierwszej nieudanej próbie jego opłacenia. W tym wypadku, należy złożyć nowe zamówienie.

Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w terminie, zostanie automatycznie anulowane. Nie ma konieczności jego anulowania.

UWAGA: Nie ma możliwości zapłaty za zamówienie tradycyjnym przelewem bankowym.

 

6. Czy mogę złożyć zamówienie na smyk.com z odbiorem w sklepie stacjonarnym?

Dla zamówień w sklepie internetowym z płatnością z góry, przywróciliśmy możliwość ich odbioru w sklepie stacjonarnym(Click&Collect). Nie ma możliwości płatności przy odbiorze dla tej formy dostawy. Wszystkie sklepy Smyk są otwarte od 28.11. Listę sklepów znajdziesz TUTAJ. Zapraszamy.

Obsługa klienta

Formularz kontaktowy

+48 22 448 00 00

Czynne:

pon.-pt.: 07:00-23:00

sob.:      07:00-23:00

ndz.:      07:00-23:00

(24.12 w godz. 7-20)