Filtruj

Kategoria

Płeć

Marka

Licencja

Cena

- pokaż

Przedział wiekowy

Dostępność

Foteliki samochodowe

Regulamin promocji "Foteliki samochodowe nawet -30%"

Promocja "Foteliki samochodowe nawet -30%" obowiązuje na smyk.com na wybrane foteliki samochodowe, jest ważna do 30.04.2018r. lub do wyczerpania zapasów. Rabat naliczy się w automatycznie koszyku. Wartość rabatu jest wskazana przy poszczególnych produktach objętych promocją.

Wybrane marki:

  • Recaro
  • Maxi-Cosi
  • Smiki
  • Coto Baby
  • Graco

Wszystkie produkty:

Znaleziono 714 produktów

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort Twojej pociechy podczas każdej podróży samochodem. Na smyk.com znajdziesz foteliki samochodowe najlepszych producentów, które  zadbają o  bezpieczeństwo i wygodę Twojego dziecka bez względu na jego wiek. W naszej ofercie czekają na Ciebie modele dopasowane do wagi i budowy ciała dzieci na różnych etapach ich rozwoju, by każda wyprawa autem była nie tylko przyjemna, ale również komfortowa. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo dzieci, foteliki samochodowe na smyk.com zostały starannie wyselekcjonowane oraz spełniają najwyższe wymogi. W tej kategorii znajdziesz foteliki takich producentów, jak Maxi Cosi, Recaro czy Cybex, którzy cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców. Foteliki samochodowe dostępne na smyk.com zostały zaprojektowane tak, by wysokie ściany, zagłówek oraz siedzisko, oparcie i specjalne systemy pasów gwarantowały dziecku komfort oraz zwiększały stabilność podczas podróży.

W naszej ofercie czekają na Ciebie również akcesoria do fotelików oraz akcesoria samochodowe stworzone z myślą o najmłodszych pasażerach – rolety chroniące przed słońcem, lusterka do obserwowania, zagłówki, nakładki oraz organizery. Zadbaj o w pełni bezpieczne przewożenie dzieci w samochodzie razem ze smyk.com!

Program SMYK & Spółka