Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Rozmiar

Dostępność

Foteliki samochodowe

Dodatkowe 10% rabatu na foteliki samochodowe

Rabat naliczy się automatycznie w koszyku.

Znaleziono: 715 produktów

Wybierasz się na wczasy lub wakacje z rodziną i potrzebujesz idealnego siedziska samochodowego dla dzieci? Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort Twojej pociechy podczas każdej podróży autem wraz ze smyk.com! Znajdziesz tutaj foteliki samochodowe dla dzieci najlepszych producentów, które zapewnią wygodę Twojemu szkrabowi bez względu na jego wiek. W naszej ofercie czekają na Ciebie modele fotelików dziecięcych dopasowane do wagi i budowy ciała na różnych etapach rozwoju malucha. Dzięki temu każda wyprawa autem będzie nie tylko przyjemna i komfortowa, ale przede wszystkim pozbawiona zagrożeń i spokojna. W trosce o wygodę oraz bezpieczeństwo najmłodszych każdy fotelik dla dziecka na smyk.com spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa. W tej kategorii znajdziesz foteliki takich producentów jak Maxi Cosi, Recaro czy Cybex, którzy cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców. Foteliki samochodowe dla dzieci dostępne na smyk.com zostały zaprojektowane tak, by wysokie ściany, zagłówek oraz siedzisko, oparcie i specjalne systemy pasów gwarantowały maluchowi komfort oraz zwiększały stabilność podczas podróży.

 

Wśród naszych fotelików dla dziecka znajdziesz produkty w najróżniejszych dopuszczalnych kształtach oraz w wielu barwach czy deseniach, a także przede wszystkim – we wszystkich wariantach wagowych. Smyk.com oferuje siedziska samochodowe dla dzieci nawet do 36 kilogramów. Dzięki temu każda z Twoich pociech, bez względu na wiek, będzie mogła cieszyć się w komforcie i spokoju podróżą, a Ty jako rodzic zachowasz spokój przez całą drogę. Oprócz tego w kategorii fotelików samochodowych dla dzieci znajdziesz wiele podstawek do fotelików, które utrzymają dziecko w stabilnej pozycji.

 

W naszej ofercie czekają na Ciebie również akcesoria do fotelików oraz akcesoria samochodowe stworzone z myślą o najmłodszych pasażerach – rolety chroniące przed słońcem, lusterka do obserwowania, zagłówki, nakładki oraz organizery. Pamiętamy też o nosidełku dla dziecka do samochodu, które zagwarantuje maluchowi szybki i spokojny transport do auta – w końcu nie tylko podczas podróży warto zapewnić komfort naszej pociechy! Sprawdź, jakie jeszcze produkty czekają na Ciebie w tej kategorii, i zadbaj o w pełni bezpieczne przewożenie dzieci w samochodzie razem ze smyk.com!