Znaleziono: 20 produktów

Kinderkraft

Odkryj innowacyjne artykuły dziecięce Kinderkraft, dostosowane do potrzeb i wymagań współczesnych rodziców. Tworzące ofertę SMYKA produkty sprawią, że opieka nad maluchem stanie się prawdziwą przyjemnością! Foteliki samochodowe, maty edukacyjne, nosidełka i rowerki – mamy wszystko, czego potrzebujesz w tym wyjątkowym okresie. Nie zapomnij o wózkach dziecięcych, czyli niezastąpionych towarzyszach każdej rodziny. Poznaj produkty Kinderkraft dostępne na smyk.com!

Kinderkraft – innowacyjne rozwiązania dla rodziców

Marka Kinderkraft należy do cenionych liderów w branży akcesoriów dziecięcych, znanych z niezawodności, jakości i innowacyjnych rozwiązań. Rola rodzica jest niezwykle ważna i… wypełniona po brzegi wyzwaniami! Z tego względu artykuły dziecięce Kinderkraft produkowane są z myślą o ułatwieniu codziennego życia opiekunów, nie zapominając tym samym o bezpieczeństwie i komforcie najmłodszych.

Asortyment SMYKA obejmuje szeroką gamę produktów, odpowiadających na różne potrzeby rodziców. Od wózków dziecięcych, przez foteliki samochodowe, aż po maty edukacyjne – odkryj innowacyjne rozwiązania z Kinderkraft!

Wózki Kinderkraft – komfort i wygoda dla Twojego malucha

Wózki dziecięce Kinderkraft to podwójna korzyść – dla Ciebie i Twojego malucha! Miękkie i przytulne siedzisko jeszcze nigdy nie było wygodniejsze. Poszczególne egzemplarze zostały wyposażone w wytrzymałe, nieprzebijalne koła, których nie trzeba pompować. Nie zapomnij o amortyzacji! Dzięki temu spacer po bruku będzie dla Twojego brzdąca tak samo komfortowy, jak po równej ścieżce. Regulowane oparcie i podnóżek pozwalają na dopasowanie do indywidualnych preferencji malucha.

Twoja pociecha często zasypia w czasie spaceru? Wózki Kinderkraft możesz swobodnie przekształcić w komfortową powierzchnię do spania na świeżym powietrzu. Odkryj rozwiązania polskiej marki i zapomnij o problemach w trakcie spaceru!

Bezpieczeństwo na drodze z fotelikami Kinderkraft

Kinderkraft dba o bezpieczeństwo i komfort malucha w trakcie podróży! Foteliki samochodowe tworzące ofertę SMYKA wyposażone w najnowocześniejsze systemy ochrony, czuwające nad brzdącem w czasie jazdy. Dodatkowym atutem są zabezpieczenia boczne, chroniące głowę i ramiona dziecka. 7-poziomowa regulacja wysokości zagłówka pozwala na dopasowanie fotelika do wzrostu oraz indywidualnych potrzeb malucha.

Dzieci w czasie podróży często narzekają na wstrząsy oraz jazdę po nierównej nawierzchni. Kinderkraft wychodzi naprzeciw problemom najmłodszych! Foteliki polskiej marki wyposażone zostały w ochraniacze pasów barkowych, amortyzujące wstrząsy.

Magiczna przestrzeń z meblami Kinderkraft

Stwórz magiczną przestrzeń z meblami dziecięcymi Kinderkraft! Niezwykłe elementy wystroju tworzące ofertę SMYKA zaprojektowane są z myślą o funkcjonalności i bezpieczeństwie maluchów. Dzięki nim przemienisz przestrzeń dziecięcego pokoju w miejsce pełne radości i inspiracji!

Od łóżeczek turystycznych, przez krzesełka do karmienia, aż po łóżeczka dostawne – na smyk.com znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Maty edukacyjne Kinderkraft – nauka poprzez zabawę

Przygotuj swoje dziecko na ekscytującą podróż przez świat nauki i zabawy z matami edukacyjnymi Kinderkraft! Produkty dostępne w ofercie SMYKA rozbudzą ciekawość malucha i otworzą przed nim drzwi do niekończącej się przygody! Każda mata to doskonała przestrzeń do zabawy, pełna kolorów, kształtów i różnych tekstów. Dzięki temu może ona pomagać w rozwoju zmysłów brzdąców!

Poszczególne maty są nawet wyposażone w elementy interaktywne! Kolorowe piłeczki i grzechotki mogą wpłynąć na zdolności motoryczne, poznawcze i sensoryczne dziecka. Odkryj wielofunkcyjne maty edukacyjne Kinderkraft i zadbaj o rozwój malucha!

Rowerki biegowe Kinderkraft dla aktywnych brzdąców

Aktywność fizyczna to jeden z najważniejszych aspektów w rozwoju malucha. Rowerki biegowe Kinderkraft to niezastąpione towarzystwo dla aktywnych brzdąców, które chcą odkrywać świat na dwóch kółkach! Pomogą one małemu odkrywcy w rozwoju równowagi, koordynacji i umiejętności motorycznych.

Rowerki biegowe Kinderkraft to jednocześnie źródło nieskończonej radości w życiu brzdąca! Niska rama ułatwia młodszym dzieciom wsiadanie. Regulowane siodełko i kierownica pozwalają z kolei dopasować rowerek do starszych smyków.

Rowerki biegowe Kinderkraft to jednocześnie źródło nieskończonej radości w życiu brzdąca! Niska rama ułatwia młodszym dzieciom wsiadanie. Regulowane siodełko i kierownica pozwalają z kolei dopasować rowerek do starszych smyków.