Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Dostępność

Kołdry i poduszki dla dzieci

Znaleziono: 38 produktów

Kołderki, poszewki i poduszki dla dzieci

 

Łóżko dziecka – zwłaszcza młodszego – to dla niego bardzo ważne miejsce. Tutaj odpoczywa po dniu spędzonym na nauce oraz zabawie. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić mu w nim jak najlepsze warunki. Na smyk.com znajdziesz wszystko, co w tym celu potrzebne – poduszki do spania dla dzieci, kołdry, kocyki, a także poszewki. Zadbano o to, aby były wykonane z odpowiednich materiałów, doskonale się prezentowały oraz były wygodne.

 

Kołdry i poduszki dla dzieci

 

Poduszki i kołdry dla dzieci to bardzo szeroki wybór materiałów, wymiarów, deseni i kolorystyk. Znajdziesz tu przeznaczone dla młodszych, ozdobione zwierzątkami i bohaterami bajek, a także dla starszych, w miłe dla oka desenie. Kołderki i poduszki dla dzieci są wykonane z takich materiałów, jak bawełna satynowa (chłonie skutecznie wilgoć, utrzymuje ciepło i jest miła w dotyku), czysta bawełna (zapewnia doskonałą wentylację), czy przyjemny w dotyku welur.

 

Oprócz poduszek i kołder znajdziesz tu także specjalne śpiworki dla dzieci. Łączą funkcję kołderki, maty, poduszki oraz pościeli. Dzięki swojej odmienności od zwykłej pościeli, śpiworek może być niezwykle atrakcyjny dla malucha, a powinien sprawdzić się nie tylko w domu, ale również podczas wyjazdów, nocowania u koleżanki czy kolegi, a nawet w przedszkolu.

 

Poduszki dla dzieci do spania – osobno i w komplecie

 

Na smyk.com możesz zamówić pojedyncze poduszki dla dzieci do spania lub wybrać komplet, na który składa się poduszka wraz z kołderką. Niektóre z propozycji nie wymagają poszewek, a wybór kompletu pozwoli uzyskać harmonijny wystrój pokoju Twojej pociechy. Osobną kategorię stanowią poduszki pozycjonujące, z których można korzystać w charakterze "gniazdka" dla niemowlęcia, może także stanowić pomoc przy pierwszych próbach samodzielnego siedzenia. To, co łączy wszystkie te produkty, to atrakcyjne ceny. Zobacz aktualną ofertę i zamów już dzisiaj!