Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Cechy fotelika

więcej

Foteliki samochodowe 9-36 kg 76-150 cm

Znaleziono: 19 produktów

Zadbaj o bezpieczne przewożenie dzieci w samochodzie razem ze smyk.com. W naszej bogatej ofercie dla najmłodszych znajdziesz zarówno fotelik 9 – 36 kg jak i fotelik 0-36. Sprawdź modele, które pomogą Ci zadbać o komfortową podróż Twojej pociechy.

 

Szukasz fotelika dla maluszka? Nie oszczędzaj na używanych modelach z coraz popularniejszych "garażówek" lub portali oferujących sprzedaż z niepewnego źródła. Choć trudno w to uwierzyć, wśród podejrzanie tanich ofert można trafić na model powypadkowy, który będzie pełnił jedynie rolę atrapy podczas kontroli drogowej. Dużo rozsądniej jest zainwestować w nowy fotelik, który posłuży wiele lat i zagwarantuje bezpieczną podróż.

 

Fotelik 0-36 – inwestycja na lata

 

Na smyk.com czekają na Ciebie foteliki samochodowe Recaro, Chicco, Caretero oraz wielu innych popularnych producentów. Wśród modeli znajdziesz propozycje, które sprawdzą się jako pierwszy lub kolejny fotelik w życiu Twojego smyka. Każdy model posiada systemy zabezpieczeń oraz odpowiednią regulację umożliwiającą dostosowanie zagłówka i wysokości siedziska do wzrostu dzieci.

 

Bez względu na to jak często planujesz podróżować z dzieckiem, rozważ wariant fotelika z funkcją spania. Umożliwi on maluszkowi wygodną pozycję zarówno podczas krótkiej drzemki jak i długiego snu podczas dalszych wypraw. Jeden ruch i bezpieczne siedzisko zmienia się w komfortowe miejsce do leżenia. Fotelik samochodowy z funkcją spania to opcja, która sprawdzi się zarówno w przypadku noworodków i niemowląt, jak i przedszkolaków.

 

Jeden fotelik i wiele zalet

 

Foteliki samochodowe dostępne na smyk.com zostały wykonane z materiałów, które umożliwiają łatwe utrzymanie ich w czystości. Wśród dostępnej gamy kolorystycznej z pewnością wybierzesz fotelik w ulubionej barwie lub odcieniu. Przecież nikt nie powiedział, że bezpieczny i wygodny fotelik nie może być ładny!

 

Zadbaj o to, by Twoje dziecko w samochodzie czuło się zawsze komfortowo, a każda podróż przebiegała bezpiecznie – bez względu na to czy wybieracie się na krótką przejażdżkę czy długie wakacje.