Filtruj:

Bluzki

Znaleziono: 1358 produktów

Na smyk.com znajdziesz dziecięce bluzki dla dziewcząt i chłopców, które doskonale uzupełnią garderobę każdego malucha. Można je podzielić na dwie kategorie: casualowe bluzki dziecięce świetne, by nosić je na co dzień oraz bluzki wizytowe doskonałe, jako uzupełnienie eleganckich stylizacji.

 

Bluzki na co dzień to przeważnie proste i uniwersalne modele z przewiewnej bawełny. Są one dostępne zarówno w wersji z długim, jak i krótkim rękawem. Chłopięce bluzki z tej kategorii często zdobione są różnymi deseniami i nadrukami, które przedstawiają samochody, maszyny budowlane, dinozaury i postacie z bajek popularnych wśród chłopców. Codzienne bluzki dla dziewczynek również wyróżniają się ciekawym wzornictwem. Urozmaicają je zabawne napisy, kolorowe kwiaty, urocze zwierzątka, czy księżniczki z różnych bajek. Dziewczęce bluzki na co dzień dodatkowo bywają dekorowane falbanami, frędzlami i kokardami. Dotyczy to także modeli wizytowych, które są nieco oszczędniejsze w formie. To przeważnie białe, proste bluzki bez wzorów albo z delikatnym deseniem (kropki, paski). Czasami zdobią je eleganckie kołnierzyki i żaboty.

 

Modele dziecięcych bluzek dostępne na smyk.com zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają komfort noszenia oraz odpowiednią przewiewność wrażliwej skórze dziecka. W składzie większości z nich dominuje bawełna, która nie elektryzuje się i nie blokuje przepływu powietrza pomiędzy skórą a otoczeniem tak jak tkaniny sztuczne.

 

Bluzki dostępne w tej kategorii sprawdzą się podczas wielu okazji. Te codzienne będą doskonałą bazą szkolnych stylizacji. Przydadzą się także podczas wyjazdów, czy wyjść na plac zabaw. Eleganckie modele są za to niezastąpione podczas różnych szkolnych uroczystości, takich jak rozpoczęcie roku szkolnego czy Dzień Nauczyciela. Można dzięki nim również stworzyć wygodne stylizacje na Święta, komunie i inne rodzinne uroczystości. Wszystko, co powinno trafić do szafy Twojej pociechy, czeka na smyk.com!