Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Wymiary

więcej

Dostępność

Pluszaki i lalki

Znaleziono: 588 produktów

Pluszaki i lalki dla niemowląt

Przytulanka dla niemowlaka może pełnić w jego rozwoju ważniejszą rolę, niż moglibyśmy przypuszczać. Maluszki otoczone puszystymi przyjaciółmi często mogą czuć się bezpieczniej. Pluszaki mogą być też pomocne w regulowaniu trudnych emocji i radzenia sobie podczas najkrótszej nawet rozłąki z mamą. Trudno wyobrazić siebie dzieciństwo bez pluszaków. Nasze pociechy potrafią obdarzyć swoich zabawkowych wybrańców naprawdę szczerym i głębokim uczuciem, więc postarajmy się o to, by nie zabrakło w ich otoczeniu miękkich i zawsze gotowych na przytulasy maskotek.

Pierwsza przytulanka dla niemowlaka

Zabawki dla niemowląt trzeba wybierać ze szczególną starannością, tak aby w ich małe rączki nie trafiły rzeczy mogące stanowić dla nich potencjalne zagrożenie. Idealna maskotka przytulanka dla niemowlaka wykonana jest z miękkiej, naturalnej tkaniny i nie posiada żadnych elementów, które dziecko mogłoby oderwać i połknąć. Takie walory mają bardzo popularne przytulanki-szmatki, znane też pod nazwą doudou. Ta przytulanka do spania dla niemowlaka ma tę właściwość, że z łatwością chłonie znajome maluszkowi aromaty, takie jak zapach mamy czy mleka. Otoczone nimi dziecko może czuć się bezpieczniej, co pomaga mu spokojniej zasypiać.

Przytulanka dla niemowlaka – lala, miś i spółka

Wybór przytulanek dla niemowląt jest ogromny, ale absolutnymi klasykami pozostają miś przytulanka dla niemowlaka i lala przytulanka dla niemowlaka. Jeśli chodzi o misie przytulanki, to ciekawą propozycją mogą być maskotki o właściwościach uspokajających, które delikatnie wibrują i emitują tzw. białe szumy. Mogą się one okazać nieocenioną pomocą podczas usypiania. Dla nieco większych dzieci polecilibyśmy maskotki edukacyjne i interaktywne, które oprócz możliwości przytulenia, oferują także wspólną zabawę przy różnych dźwiękach i melodiach. Doznań sensorycznych dostarczą zabawki z doszytymi grzechotkami, elementami szeleszczącymi oraz obszyte materiałami o zróżnicowanej fakturze. Jest zatem w czym wybierać.