Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Wymiary

Dostępność

Śpiworki i okrycia na nóżki

Znaleziono: 190 produktów

Śpiworki do wózka

 

Zapewnij swemu maluszkowi komfort i przyjemne ciepło podczas jesiennych i zimowych spacerów! Wystarczy dobry śpiworek do wózka, by twoja pociecha nigdy nie zmarzła. A także, by mogła czuć się swobodnie i jednocześnie bezpiecznie. Na smyk.com znajdziesz setki śpiworków (również do spacerówki), wśród których z pewnością znajdziesz model idealny. Zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność, jak i design w twoim ulubionym stylu.

 

Zimowy wypad w góry, spacery po parku lub lesie, odwiedziny u dziadków, kontrolne wizyty u lekarza, zakupy. Okazji do wyjść z domu nie brakuje, nawet jeśli za oknem panuje mróz i wiatr. Chcąc mieć pewność, że twój maluszek nie zmarznie, spraw mu cieplutki śpiworek zimowy do wózka. To naprawdę praktyczna alternatywa dla rodziców, którzy dostają gęsiej skórki na samą myśl o ubieraniu niemowląt w grube kombinezony, ponieważ śpiworek do spacerówki lub wózka z gondolą, pozwala zrezygnować z ciężkich skafandrów na rzecz lżejszych ubranek wierzchnich. Zapewnia też przy tym maleństwu na większą swobodę ruchów oraz właściwą temperaturę.

 

Śpiworki do wózka świetnie sprawdzają się również jako ochrona przed wilgocią – zarówno jeśli chodzi o opady deszczu, śniegu czy deszczu ze śniegiem. Wchodząc do pomieszczenia (np. do sklepu), wystarczy rozsunąć śpiworek, by maluch nie przegrzał się, a przed wyjściem na zewnątrz z powrotem zasunąć. Śpiworek łatwo umieścić w wózku tak, by nie zmieniał położenia. Równie łatwo utrzymać go w czystości.

 

Ze względu na liczne zalety, śpiworek do wózka może okazać się wspaniałym prezentem dla maluszka i jego rodziców. Chcąc mieć pewność, że będzie to strzał w dziesiątkę – rozważ wybór pomiędzy śpiworkiem wypełnionym puchem, wełnianym a polarowym oraz różne kształty poszczególnych modeli. Sprawdź co przygotowaliśmy na smyk.com!