Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Autor

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Dostępność

Grzechotki i gryzaki

Znaleziono: 814 produktów

Grzechotki dla niemowląt i gryzaki

 

Zastanawiasz się, jakie grzechotki dla niemowląt będą najlepsze w przypadku twojej pociechy? Na smyk.com czeka na ciebie oferta setek grzechotek, wśród których z pewnością znajdziesz idealną zabawkę! Przekonaj się, jakie kształty, kolory i funkcje mogą mieć współczesne grzechotki dla dzieci i zapewnij swemu maleństwu bezpieczną, wesołą zabawę w najlepszym stylu.

 

W tej kategorii przygotowaliśmy grzechotki dla niemowlaka, zaprojektowane z myślą o potrzebach najmłodszych smyków. Wykonane z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości materiałów ze szczególną starannością – tak by zapewniać 100% bezpieczeństwa. Na smyk.com znajdziesz grzechotki wiodących marek, takich jak np.: Canpol Babies, BamBam, Baby Fehn i wielu innych, które łączy jedno: naprawdę warto im zaufać.

 

Grzechotki dla niemowlaka ze smyk.com to zarówno klasyczne modele, jak i nowoczesne rozwiązania. Mogą mieć najróżniejsze kształty – począwszy od sympatycznych zwierzątek, poprzez kwiatki aż po... owoce. Grzechotki mogą mieć różną wielkość, lecz za każdym razem świetnie pasują do niemowlęcych rączek. Potrafią też wydawać różne przyjemne dla ucha dźwięki – grzechoczą podczas potrząsania lub piszczą podczas ugniatania (tzw. piszczałki). W zależności od rodzaju liczby elementów – grzechotki szeleszczą lub stukają. Ponieważ maleństwo uwielbia odkrywać nowe dźwięki!

 

A co powiesz na grzechotki-gryzaki? Dla niemowląt, które właśnie ząbkują takie zabawki mogą okazać się wspaniałą rozrywką i przynosić ulgę w tym trudnym czasie. Pozwalają również poznawać świat nie tylko przy pomocy oczu, uszu i rączek, ale i buzi czy dziąseł. Przekonaj się, że grzechotki dla dzieci to prezent, który sprawdzi się bez względu na okazję! Sprawdź, co przygotowaliśmy na smyk.com!