Filtruj:

Pojazdy

Znaleziono: 2611 produktów

Zabawki samochody – idealne dla małych fanów motoryzacji

Samochody to jedne z najbardziej ulubionych dziecięcych zabawek! Trudno wyobrazić sobie świat dziecięcych zabaw bez samochodzików. Małe, duże, sterowane pilotem i obsługiwane ręcznie – jakie gadżety wybierzesz dla swojej pociechy? W asortymencie sklepu smyk.com znajdziesz samochody zabawki, które zagwarantują jej mnóstwo zabawy i radości na długie godziny.

Zabawki samochody dla dzieci w każdym wieku

Oferujemy różne modele i rodzaje samochodów od renomowanych producentów. W tej kategorii znajdziesz samochody dla dzieci - zabawki przeznaczone już nawet dla kilkumiesięcznych niemowląt. To zazwyczaj niewielkie, proste modele bez ostrych elementów, które z łatwością mieszczą się w dziecięcej rączce, a jednocześnie są na tyle duże, że dziecko nie włoży ich do buzi. Gadżety dla niemowląt często służą np. jako sorter.

Im starsze dzieci, tym większy wybór pojazdów. Dla starszych pociech mamy samochody-zabawki dla dzieci o rozmaitych funkcjach i wielkościach, począwszy od prostych drewnianych autek, aż po nowoczesne pojazdy zdalnie sterowane. Proponujemy bogatą gamę autek osobowych, ciężarowych i dostawczych. W sprzedaży mamy modele samochodów z lawetą lub przyczepką, w których można przewozić dowolne przedmioty. Plastikowe wywrotki są idealne do zabawy w piaskownicy. Wóz strażacki albo radiowóz przyda się podczas zabawy w dzielnych strażaków lub policjantów.

Samochody dla dzieci – zabawki, które uczą

Zabawki-samochody, choć wyglądają dość niepozornie, mogą mieć bardzo pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Zapewniają nie tylko świetną zabawę chłopcom i dziewczynkom, ale mogą też pomagać w ćwiczeniu koordynacji ruchowo-wzrokowej oraz rozwijaniu umiejętności motorycznych. Małe i duże samochody dla dzieci zabawki mogą także wpływać na kreatywność smyków oraz zachęcać je do zgłębiania wiedzy na temat różnych zawodów, np. policjanta, strażaka oraz kierowcy autobusu bądź ciężarówki.