Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Rozmiar

Dostępność

Do kąpieli

Znaleziono: 140 produktów

Istnieje wiele sposobów na to, aby oswoić smyka z wodą i codzienną kąpielą – kolorowe zabawki do wanny to jeden z nich. Na smyk.com znajdziesz szeroki repertuar zabawek do zabawy w wodzie, dzięki którym twoja pociecha nie będzie chciała wychodzić z wanny. To nie tylko popularne kaczuszki do kąpieli, ale także różnego rodzaju rybki, łódki, a nawet syrenki! Smyk może odgrywać z ich udziałem różne scenki. Niektóre z nich da się również nakręcać, dzięki czemu same poruszają się w wodzie.

 

A to wciąż nie wszystko, w co maluch może bawić się w wodzie. Oferujemy również zestawy kreatywne, dzięki którym smyk może malować podczas kąpieli oraz przyklejać do wanny literki i cyferki. Po zabawie bardzo łatwo jest posprzątać – wystarczy przetrzeć kafelki wodą.

 

W tej kategorii znajdziesz także myjki do kąpieli w kształcie różnych zabawnych zwierzątek np. małpki czy pszczółki. Nadają się one nie tylko do mycia, ale także do odgrywania różnych scenek. Codzienną kąpiel mogą uprzyjemnić także kolorowe książeczki do kąpieli. Podobnie jak gumowe zabawki są one wykonane z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu można bez obaw je zamoczyć. Niektóre z nich zmieniają nawet kolory pod wpływem wody. To wszystko i wiele innych gadżetów do zabawy w wodzie znajdziesz na smyk.com.