Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Rozmiar

Autor

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Temat puzzli

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Liczba klocków

pokaż

Do kąpieli

Znaleziono: 359 produktów

Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli to nieodzowny element relaksu dla Twojego dziecka. Odkryj szeroką gamę akcesoriów, które urozmaicą codzienną kąpiel i pozwolą na chwilę zabawy. W naszej ofercie znajdziesz piłeczki, kaczuszki, a także gryzaki do kąpieli, dzięki którym maluch będzie miał jeszcze więcej frajdy podczas mycia. Poznaj akcesoria do kąpieli dostępne na smyk.com!

 

Zabawki do kąpieli dla dzieci – zachwyć swojego malucha!

Szukasz sposobu na urozmaicenie kąpieli malucha i rozbudzenia jego ciekawości? Przeglądając ofertę SMYKA, możesz wybierać spośród dziesiątek zabawek do wanny dla dziecka. Znajdziesz tutaj kolorowe kaczki, łodzie, samoloty i inne modele, stanowiących doskonałe towarzystwo podczas mycia. Dostępne zabawki do kąpieli dla dzieci wywołają uśmiech na twarzy każdego malucha!

 

Zabawki do kąpieli dla niemowlaka będą pobudzać jego zmysły wzroku, percepcji i dotyku podczas każdego rytuału pielęgnacyjnego. Ruchome elementy dostępnych zabawek do kąpieli mogą również wpłynąć na rozwój zdolności manualnych dziecka. Zabawki do wanny dla dzieci zachwycą Twoją pociechę i podsycą jej ciekawość świata!

 

Bezpieczne zabawki do kąpieli – idealne dla niemowląt

Zabawki do kąpieli dla niemowląt dostępne na smyk.com zostały zaprojektowane z myślą o delikatnej skórze najmłodszych. Materiały pozbawione szkodliwych substancji nie stwarzają ryzyka podrażnień. Bezpieczne zabawki do kąpieli są przy tym wyjątkowo łatwe do czyszczenia, w związku z czym nie musisz martwić się o ich higienę.

 

Gumowe zabawki do kąpieli – jak umilić dzieciom czas?

Wieczorna kąpiel nie jest postrzegana przez malucha jako okazja do zabawy w nowych okolicznościach? Czas to zmienić! Dostępne w ofercie SMYKA gumowe zabawki do kąpieli zamienią każdą kąpiel w niezapomnianą przygodę!

Zabawki dla dzieci do kąpieli sprawią, że czas kąpieli już nigdy nie będzie monotonny dla twojego dziecka! Na smyk.com znajdziesz gumowe zwierzątka, wygodne do chwytania przez maluszka. Zabawki do kąpieli sprawią, że każda kąpiel będzie kojarzyła się Twojemu dziecku z przyjemnym doświadczeniem.

 

Zabawki do kąpieli – przyssawki dla Twojego malucha

W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz zabawki do kąpieli dla 2-latka oraz zabawki do kąpieli dla 3-latka w formie przyssawek! Przymocowane do wanny modele zachwycą Twojego malucha i pomogą w rozwoju jego wyobraźni. Zabawki do kąpieli przyssawki możesz również przymocować do stolika, tacki od wózka bądź stolika do karmienia. Zabawki do wanny w formie przyssawek mogą być również układane przez malucha w większe konstrukcje!