Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Kolor

Rozmiar

Dostępność

Karmienie

Znaleziono: 3082 produkty

Na smyk.com czekają akcesoria do karmienia dla dzieci, które przydadzą się maluchom w każdym wieku! W tej kategorii przygotowaliśmy akcesoria dla mam, które karmią piersią – wygodne i praktyczne laktatory, wkładki laktacyjne, pojemniki do przechowywania pokarmu oraz najróżniejsze dodatki. W naszej ofercie znajdziesz także wszystko to, co potrzebne maleństwu podczas karmienia butelką – butelki ze smoczkiem wykonane z odpowiednich materiałów, akcesoria samosterylizujące, wymienne smoczki oraz śliniaczki dla dzieci.

Na smyk.com czekają także produkty dla maluchów, które właśnie uczą się samodzielnego jedzenia. Znajdziesz tu zestawy jedzeniowe, specjalne sztućce, kubki-niekapki dla dzieci oraz naczynia. Przygotowaliśmy także torby na lunch, termosy, akcesoria podróżne oraz krzesełka do karmienia, które ułatwią karmienie malucha oraz naukę samodzielnego jedzenia. W naszej ofercie czekają również podgrzewacze do butelek i akcesoria do przygotowywania posiłków. Zobacz, co znajdziesz na smyk.com!

Zapraszamy również do zapoznania się działem porady, gdzie oprócz informacji na temat rozwoju ciąży oraz przebiegu porodu przygotowaliśmy wiele porad dotyczących karmienia noworodków.