Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Cechy fotelika

Cechy wózka

więcej

Wielofunkcyjne

Znaleziono: 51 produktów

Spraw, by każdy spacer był komfortowy dla Twojej pociechy! Na smyk.com znajdziesz bogatą ofertę wielofunkcyjnych wózków dziecięcych, które świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku niemowląt, jak i w kolejnych latach życia Twojego maleństwa. W zależności od potrzeb Twojego dziecka dostępne modele mogą spełniać funkcję wózka dziecięcego-gondoli lub klasycznej spacerówki. Zobacz, co znajdziesz w tej kategorii!

 

Na smyk.com czekają najróżniejsze modele wózków wielofunkcyjnych. Jeśli cenisz praktyczne, oszczędne i jednocześnie stylowe rozwiązania, prawdopodobnie przynajmniej kilka z naszych propozycji przypadnie Ci do gustu.

 

Wózek wielofunkcyjny, czyli jaki?

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny ma za zadanie służyć nie tylko jak najlepiej, ale i jak najdłużej. Na przykład wózek dziecięcy 2w1 to wariant, który sprawdzi się zarówno w przypadku noworodków i niemowląt oraz dzieci liczących sobie roczek, dwa a nawet... trzy lata. Wiele z modeli, które znajdziesz na smyk.com przeznaczonych jest dla dzieci ważących do 22 kilogramów.

 

Dzięki odpowiednim systemom rozkładania wózki mogą pełnić różne funkcje i „rosnąć” wraz z Twoją pociechą. Specjalne zabezpieczenia oferują wysoki komfort i bezpieczeństwo dla Twojej pociechy, zaś starannie dobrane materiały ułatwiają zachowanie wózka w czystości.

 

I tak, kiedy tylko poczujecie, że tzw. wózek głęboko spacerowy (z gondolą, dla najmłodszych) przestaje Wam wystarczać – w kilka chwil możecie zrobić z niego, klasyczną spacerówkę. Taką, w której maluszek może siedzieć i obserwować wszystko, co dzieje się wokoło. Bez tracenia czasu na wybieranie nowej spacerówki i bez wydawania pieniędzy. A także bez potrzeby rozstawania się z ulubionym, tak dobrze znanym od samego początku wózkiem.

 

Wózki wielofunkcyjne - 2w1 lub... 3w1!

W tej kategorii znajdziesz również wózki dziecięce 3w1, czyli wyposażone również w funkcję fotelika samochodowego. Decydując się na ten wariant, nie powinieneś obawiać się o bezpieczeństwo swojej pociechy, ponieważ foteliki posiadają właściwe certyfikaty. Jeśli myślisz, że tego typu wózki są droższe od tradycyjnych modeli, prawdopodobnie miło się rozczarujesz. Zwłaszcza, że na smyk.com oferujemy wózki uznanych i godnych zaufania marek. Mało tego, wśród naszych propozycji znajdziesz rozmaite warianty wózków wielofunkcyjnych w najróżniejszych zestawieniach kolorystycznych. Sprawdź co czeka na Ciebie na smyk.com!