Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Bujaki i skoczki

Znaleziono: 74 produkty

Bujak na biegunach lub skoczek dla dzieci to dwie opcje, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza kiedy maluszek uwielbia być kołysany i żąda wciąż nowych wrażeń. Pokaż mu, że są miejsca, gdzie czasem może być równie przyjemnie jak na rękach u mamy lub taty.

Zanim przyjdzie czas na prawdziwą huśtawkę, można się pobujać na bujaku. Delikatnie i w spokojnym tempie, tak jak lubią maluchy. Miękka poduszka sprawia, że w bujaczku jest równie wygodnie, co w łóżeczku. A przy tym można bawić się maskotkami, które są zawsze na wyciągnięcie ręki. Elektryczne bujaczki mają tę zaletę, że same kołyszą maluszka – prędkość bujania można dostosować do indywidualnych potrzeb smyka.

Bujak bez problemu można postawić zarówno w kuchni czy salonie, jak i na tarasie czy w ogrodzie. Jeśli planujemy korzystać z bujaka w plenerze, warto kupić model ze specjalną budką, która będzie chronić malca przed słońcem i wiatrem.

 

Bujak na biegunach – coś w sam raz dla nieco starszych smyków

 

Gdy smyk wyrośnie z bujaka dla niemowląt, warto sprawić mu zabawkę na biegunach. Wbrew pozorom wcale nie musi być to wyłącznie konik. Smyk może bujać się też na grzbiecie osiołka, słonia, smoka i wielu innych zwierząt. Dostępne są nawet bujaki, które przypominają samochody! Wybór może być więc podyktowany zainteresowaniami dziecka. Jeśli rośnie nam mały fan motoryzacji, już na pierwsze urodziny możemy sprawić mu własny pojazd.

 

Skoczki dla dzieci – hop, hop przygodo!

 

Alternatywą dla zabawki na biegunach jest skoczek dla dzieci. To w większości gumowe, pompowane zabawki, na których można brykać w domu i ogrodzie. One także przypominają zwierzęta. Smyk może wybierać między skoczkami w kształcie osiołków, krówek czy kotków. Potem wystarczy, że chwyci swojego wierzchowca za uszy i ruszy w podskokach przed siebie.