Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Cechy fotelika

więcej

Foteliki samochodowe 0-36 kg 40-150 cm

Znaleziono: 41 produktów

Foteliki samochodowe 0-36 kg (40-150 cm)

Foteliki samochodowe 0-36 kg gwarantują dziecku pożądany komfort i bezpieczeństwo w czasie jazdy. Czym jeszcze wyróżniają się modele tworzące ofertę SMYKA? W naszym asortymencie znajdziesz foteliki montowane zarówno za pomocą pasów bezpieczeństwa, jak i dostosowane do systemu ISOFIX. Dziesiątki rozmiarów, wzorów i unikalnych funkcji dopasowanych do potrzeb maluszka i preferencji estetycznych. Poznaj foteliki samochodowe 0-36 kg dostępne na smyk.com!

 

Foteliki samochodowe 0-36 – bezpieczna podróż dla dziecka

Bezpieczeństwo brzdąca podczas podróży jest priorytetem każdego rodzica. Z tego względu foteliki samochodowe 0-36 kg należą do obowiązkowego wyposażenia samochodu rodziny przemieszczającej się z najmłodszymi pasażerami! Dostępne w naszej ofercie modele uzyskały homologację ECE R44/04, potwierdzającą spełnienie podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Regulowany system mocowania utrzymuje dziecko w stabilnej pozycji nawet w czasie jazdy po nierównej nawierzchni.

 

Foteliki samochodowe 0-36 – komfort maluchów jest najważniejszy

Foteliki samochodowe od 0 do 36 kg tworzone były również z myślą o maksymalnym komforcie najmłodszych. Od teraz Twoje dziecko nie będzie odczuwać dyskomfortu podczas dłuższej podróży! W naszej ofercie znajdziesz modele wyposażone w regulowane zagłówki, zapewniające komfortową pozycję podczas jazdy. Kilkupunktowe pasy bezpieczeństwa swobodnie dopasujesz do wzrostu i preferencji malucha. Dodatkowym udogodnieniem jest wyjmowana wkładka redukcyjna wykonana z przewiewnych materiałów.

 

Foteliki samochodowe 0-36 – dopasowane do samochodu

Szukasz fotelika dopasowanego do Twojego auta? Jesteś we właściwym miejscu! W naszej ofercie znajdziesz foteliki samochodowe od 0 do 36 kg montowane metodą tradycyjną. W tym przypadku wybrany egzemplarz umieścisz w aucie za pomocą standardowych pasów bezpieczeństwa. Asortyment SMYKA tworzą również foteliki dopasowane do aut wyposażonych w system ISOFIX! Technologia ta wykorzystuje uchwyty zamontowane w samochodzie oraz dwa zaczepy, za pomocą których mocowany jest wybrany wcześniej egzemplarz.

 

Foteliki samochodowe 0-36 – obowiązkowe wyposażenie auta

Foteliki samochodowe 0-36 kg z naszej oferty zapewniają maksymalne bezpieczeństwo maluchom. Foteliki tworzone były również z myślą o komforcie brzdąców. Dzięki zamontowanym udogodnieniom Twoje dziecko będzie zachwycone na myśl o podróży samochodem!