Hauck, Alpha Stretch, leżaczek 2w1, Grey

Indeks: 6399511

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Słodkie, doskonałe do wtulania się miejsce dla dziecka i idealny dodatek do wysokiego krzesła z kolekcji drewnianej. Noworodki także mogą brać udział w życiu rodzinnym w tym samym stopniu co pozostali, dzięki zaprojektowanej z miłością kołysce Alpha Bouncer 2 in 1.

Świetnie wykonany, pluszowy materiał otula dziecko tak, by mogło wypocząć już od pierwszych dni życia. Urocze, miękkie misie zmniejszają obszar kołyski i podtrzymują główkę dziecka. Dodatkowe wzmocnienia po bokach zapewniają dodatkowe podparcie. 3 punktowy pas zapewnia dziecku bezpieczeństwo.

Doskonała do karmienia. Połącz wysokie krzesło i kołyskę, by maluszek mógł być z wami w czasie posiłku, wtedy, gdy serce rodziny bije najmocniej. W tej pozycji malec jest blisko ciebie i możesz obserwować co się z nim dzieje. Jednocześnie Twoje plecy nie będą się męczyć w czasie karmienia maleństwa. Jeśli Twoje dziecko lubi urozmaicenia, po prostu połącz kołyskę z bazą jednym kliknięciem.

Doskonałe rozwiązanie. Połączenie drewnianego krzesełka do karmienia i kołyski Alpha Bouncer  możliwe jest już od pierwszych dni po urodzeniu, a nie dopiero po 6 miesiącach. Dzięki temu krzesło staje się świadkiem dorastania i nie trzeba z niego rezygnować. Krzesełko jest w stanie unieść 90 kg. Dzięki temu staje się kompanem Twojego malucha na całe życie.

Uwaga! W zestawie znajduje się tylko leżaczek, krzesełko do kupienia osobno.

SKU 

6399511

Producent

Hauck

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Hauck

Cechy leżaczka

0-9 kg

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu