× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Dostępność

CzuCzu - puzzle, książeczki i układanki dla dzieci

Znaleziono: 157 produktów

Szukasz inspiracji do mądrych zabaw ze swoim maluszkiem? Chcesz rozbudzać w nim ciekawość świata i pasję w odkrywaniu nowych pojęć, kształtów, kolorów, gatunków zwierząt, zawodów? Zapraszamy do krainy CzuCzu, gdzie znajdziesz mnóstwo pomysłów na fantastyczną rozrywkę połączoną z nauką.

 

CzuCzu to polska firma, która od dziesięciu lat specjalizuje się w tworzeniu pomocy do nauki i zabawy już dla najmłodszych dzieci. Starannie zaprojektowane i wykonane książeczki, puzzle i zabawki CzuCzu nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców. Są nie tylko pięknie wydane i atrakcyjne dla dziecka, ale także poszerzają horyzonty dziecka. Ponadto wszystkie zabawki CzuCzu poddawane są restrykcyjnej certyfikacji.

 

Książeczki CzuCzu lubią już niemowlęta!

W SMYKU znajdziesz książeczki zaprojektowane i wykonane z myślą już o najmłodszych dzieciach. Oznacza to, że kompletowanie domowej biblioteczki maluszka możesz zacząć zaraz gdy tylko Twój skarb pojawi się na świecie. Przekonaj się jak fascynująca może być wspólna lektura! Kontrastowe karty z przyjaznymi obrazkami można przeglądać nie tylko w domowych pieleszach, ale również podczas spaceru czy podróży samochodem. A dla nieco starszych maluchów mamy książeczki-harmonijki z bajkowo kolorowymi ilustracjami.

 

CzuCzu puzzle czy zagadki? Znajdź ulubioną układankę i grę!

Układanki tej krakowskiej firmy to również dobry pomysł na fantastyczne spędzanie czasu z maluchem. Producent podzielił je starannie na kategorie wiekowe – dzięki temu łatwo znajdziesz puzzle dla półtorarocznego, dwuletniego lub trzyletniego dziecka. A co powiesz na zagadki o różnym stopniu trudności? Gra z CzuCzu może okazać się nie tylko prawdziwym treningiem pamięci i koncentracji, ale też źródłem mnóstwa pożytecznych informacji i tematów do rozmowy. Jeśli szukasz więc upominku dla niemowlaka lub przedszkolaka, koniecznie zapoznaj się z ofertą CzuCzu.