Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Cechy fotelika

więcej

Foteliki samochodowe 0-18 kg 40-105 cm

Znaleziono: 31 produktów

Foteliki samochodowe 0-18 kg (40-105 cm)

Szukasz bezpiecznych fotelików samochodowych 0-18 kg dla swojego dziecka? Ofertę SMYKA wypełniają modele, zapewniające maluchowi komfort i ochronę w czasie podróży. Foteliki samochodowe od 0 do 18 kg tworzące nasz asortyment produkowane są przez renomowanych producentów, takich jak Recaro, Cybex i 4Baby. Dostępne egzemplarze różnią się zastosowanymi funkcjami, rozmiarem, wagą oraz stylem. Wszystkie modele łączy jeden aspekt – najwyższe standardy bezpieczeństwa. Poznaj foteliki samochodowe 0-18 kg dostępne na smyk.com!

 

Foteliki samochodowe 0-18 – bezpieczeństwo ponad wszystko!

Bezpieczeństwo dziecka w czasie jazdy jest dla każdego rodzica sprawą najważniejszą. Postaw na foteliki samochodowe 0-18 kg dostępne w ofercie SMYKA! Proponowane przez nas modele wyróżnia homologacja ECE R44/04, potwierdzająca spełnienie podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Wiele egzemplarzy zostało wyposażonych w dodatkowe elementy, takie jak boczne ochraniacze, zagłówki z systemem ochrony przed uderzeniami oraz specjalne pasy zabezpieczające.

 

Foteliki samochodowe 0-18 kg – komfort w czasie podróży

Podróżowanie z dzieckiem często bywa wyzwaniem – zarówno dla rodziców, jak i najmłodszych członków rodziny. Foteliki samochodowe 0-18 kg w sklepie SMYKA stworzone zostały z myślą o bezpieczeństwie i maksymalnym komforcie brzdąców! Dostępne modele wyróżnia możliwość swobodnej regulacji oparcia i zagłówka, co pozwala na dostosowanie do wzrostu dziecka. Miękkie i wygodne siedzisko zapewnia dodatkowy komfort podczas dłuższych podróży.

 

Foteliki samochodowe 0-18 – model dopasowany do auta

Dobór odpowiedniego fotelika potrafi być szczególnie trudnym procesem. W ofercie SMYKA znajdziesz modele dopasowane do różnych typów samochodów! Dostępne foteliki samochodowe 0-18 kg są przystosowane zarówno do pojazdów z pasami bezpieczeństwa, jak i aut wyposażonych w system ISOFIX. Wspomniana technologia złożona jest z dwóch metalowych haków oraz zaczepów umieszczonych bezpośrednio w samochodzie.

 

Foteliki samochodowe 0-18 kg – zapewnij dziecku spokojną podróż

Dostępne w naszej ofercie foteliki samochodowe 0-18 kg zapewnią Twojemu dziecku spokojną i bezpieczną podróż. Proponowane modele będą doskonałym wyborem dla maluchów od około 45 do 105 cm wzrostu. Z tego względu foteliki z tej grupy sprawdzą się w przypadku dzieci nawet do 4. roku życia. Poszczególne egzemplarze wyposażone zostały w dodatkowe udogodnienia, takie jak tapicerka zapewniająca wentylację oraz wkładka redukcyjna.