Filtruj

Kategoria

Rozmiar

Płeć

Kolor

Marka

Licencja

Cena

- pokaż

Przedział wiekowy

Dostępność

Kurtki, płaszcze

Znaleziono 176 produktów

Twoja pociecha uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu? Kocha spacery o każdej porze roku? Na smyk.com znajdziesz modne kurtki dziecięce, które zapewnią maluchom wygodę oraz skuteczną ochronę przed niskimi temperaturami i wilgocią. To jeszcze więcej możliwości bezpiecznej zabawy dla Twojej pociechy – od jesiennych spacerów, przez zimowe kuligi, aż do wiosennych gier w parku!

Na smyk.com czekają na Ciebie kurtki dziecięce, które uzupełnią garderobę malucha na każdą porę roku. W tej kategorii znajdziesz lekkie kurtki wiosenne dla dzieci wykonane z materiału, który pozwala skórze oddychać, a jednocześnie zapewnia ciepło w nieco chłodniejsze dni. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie Twojego dziecka przygotowaliśmy także kurtki zimowe chłopięce i dziewczęce oraz kombinezony dla maluchów, które skutecznie chronią przed mrozem i bardzo niskimi temperaturami zapewniając jednocześnie pełną swobodę ruchów.

W naszej ofercie znajdziesz również kurtki przejściowe doskonałe na jesień, wygodne kurtki polarowe oraz kurtki narciarskie, aby w pakowanej na ferie walizce malucha znalazło się wszystko, czego mały smyk może potrzebować.

Program SMYK & Spółka