Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Dostępność

Zabawki drewniane

Znaleziono: 1833 produkty

Zabawki drewniane

Zabawki drewniane to prawdziwa klasyka wśród artykułów dziecięcych. Pozwól swojemu dziecku doświadczyć uroku tradycyjnej rozrywki! Drewniane zabawki wykonane są z naturalnych materiałów – bezpiecznych dla dzieci i przyjaznych dla środowiska. Co czeka na Ciebie w ofercie SMYKA? Drewniane zabawki edukacyjne, małe instrumenty, klocki i wiele więcej. Odkryj zabawki drewniane w sklepie smyk.com!

 

Zabawki domki dla lalek

W domku dla lalek wszystko może się wydarzyć! Zestawy zabawek drewnianych dla chłopca i dziewczynki otwierają przed najmłodszymi drogę do tworzenia własnych opowieści i odgrywania codziennego życia ukochanych figurek. Właśnie dlatego malutkie pomieszczenia pełne miniaturowych sprzętów codziennego użytku od lat należą do ulubionych zabawek dzieci. Zabawa w domku może być również pomocna w procesie nauki obowiązujących reguł oraz zachowania w poszczególnych sytuacjach.

 

Instrumenty w formie drewnianych zabawek

Wprowadź swoją pociechę w świat muzyki z drewnianymi zabawkami dla dzieci! Zajęcia muzyczne i swobodna ekspresja to dla małych odkrywców doskonałe źródło radości. Gra na jednym z dostępnych instrumentów może być również pomocna w rozwoju kreatywności, zdolności motorycznych i koordynacji ręka-oko. W ofercie SMYKA znajdziesz urocze pianinka, grzechotki, bębenki i inne zabawki drewniane, od których najmłodsi mogą rozpocząć swoją przygodę z muzyką.

 

Edukacyjne zabawki drewniane

Edukacja i rozwój psychofizyczny to najważniejsze zadania, stojące przed dziećmi w pierwszych latach życia. Jak możesz ułatwić im ten proces? Jedną z odpowiedzi są edukacyjne zabawki drewniane dla chłopców i dziewczynek! Na smyk.com znajdziesz m.in. kostki z sorterem, liczydło, układanki i klocki. Dzięki nim dzieci mogą rozwijać koncentrację uwagi, a także poznawać nowe pojęcia. Po zabawie Twoja pociecha będzie w stanie wymienić nazwy owoców, warzyw, a nawet poszczególnych regionów Polski.

 

Drewniane klocki dla małych konstruktorów

Pozwól dzieciom na eksperymentowanie z drewnianymi klockami! Obecnie są one często wypierane przez plastikowe zestawy. Pomimo tego trwałe i przyjazne dla środowiska klocki drewniane wciąż cieszą się popularnością wśród rodziców. Ofertę SMYKA tworzą klasyczne elementy w kształcie sześcianów, walców i ostrosłupów. Znajdziesz tu również klocki o nietypowych kształtach, urozmaicające codzienną zabawę! Kolorowe literki, cyferki, koła, a nawet drewniany domek – jest w czym wybierać. Do zestawów często dołączone jest również wiaderko do przechowywania klocków.

 

Zabawki drewniane dla niemowlaka

W ofercie SMYKA znajdziesz również zabawki drewniane dla niemowląt! To właśnie one zapewnią im bezpieczną zabawę w najwcześniejszych etapach życia. Jeżeli szukasz prezentu dla świeżo upieczonych rodziców, zabawki drewniane dla niemowlaka mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Ich zaletą jest również cena. Na smyk.com znajdziesz bowiem szereg intrygujących modeli, których koszt nie przekracza 20 złotych.