Filtruj:

Zabawki drewniane

Znaleziono: 1463 produkty

Drewniane zabawki… To od nich wszystko się zaczęło! A dziś, po wielu latach popularności plastiku, zabawki z drewna świętują swój wielki powrót. Szukasz trwałego i stylowego prezentu na swojej pociechy? Świetnie się składa, bo smyk.com naprawdę masz w czym wybierać!

 

Drewniane zabawki dla dzieci

 

Od drewnianej grzechotki po drewniany rower i domek dla lalek. Poprzez drewniane klocki, puzzle i gry logiczne. Smyk.com to miejsce, gdzie znajdziesz prezent zarówno dla niemowlęcia, jak i przedszkolaka czy młodszego ucznia.

 

Ekologiczne, stylowe, inspirujące do wspaniałej zabawy – drewniane zabawki to wspaniały pomysł na upominek. Dzięki wysokiej jakości materiałów i starannemu wykonaniu są bezpieczne i często dużo trwalsze niż plastikowe. Jedną z ich licznych zalet jest również cena – na naszej stronie czeka mnóstwo ciekawych propozycji, których koszt często nie przekracza 20 złotych.

 

Drewniane zabawki dla dziewczynki i chłopca

 

Co powiesz na kolorowe, przyjazne układanki? Drewniane elementy układa się bardzo przyjemnie, zwłaszcza gdy ich wielkość idealnie pasuje do dziecięcych rączek. Maluchom mogą spodobać się również zwierzątka z drewna, które można pchać przed sobą albo ciągnąć na sznureczku. Podobnie jak urocze, drewniane samochodziki.

 

Nieco starsze smyki prawdopodobnie ucieszą się z drewnianych liczydełek lub zestawu warzyw i owoców do krojenia specjalnym, całkowicie bezpiecznym nożykiem. Szukasz drewnianej zabawki dla chłopca? Może to być zarówno tor samochodowy jak i solidna, wyposażona kuchnia. Wszystko zależy od zainteresowań Twojej pociechy. Tak samo jest w przypadku dziewczynek – podczas gdy jedne małe księżniczki marzą o pięknym, drewnianym domku dla lalek, inne będą wolały… własny, drewniany warsztat tkacki.