HarperKids - Wyjątkowe Książki Dla Dzieci

Książki wydawnictwa HarperKids towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat. W wielu polskich domach jednymi z pierwszych tytułów, jakie pojawiają się w dziecięcych biblioteczkach są tekturowe książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka, które wielotorowo wspierają rozwój maluchów, dostarczając jednocześnie pomysłów na bezpieczne zabawy dla najmłodszych. W cyklu znajdziesz uwielbiane przez dzieci książki z ruchomymi elementami, filcowymi stronami, puzzlami, a nawet tytuły dźwiękowe i… pachnące.

 

Równie bogata jest oferta HarperKids skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Akademia Mądrego Dziecka rośnie razem ze swoimi czytelnikami i czytelniczkami i proponuje nowoczesne książki popularnonaukowe czerpiące z nowoczesnych trendów w edukacji. W seriach Chcę wiedzieć! i Chcę wiedzieć więcej! znajdziesz tytuły wpisujące się w dziecięce zainteresowania, pełne informacji zgodnych z najnowszą wiedzą naukową, konsultowane z wybitnymi ekspertami i metodykami, wspierające i inkluzywne.

 

Z myślą o przedszkolakach powstają również książki z bohaterami i bohaterkami ukochanych dziecięcych filmów i seriali animowanych. To dzięki HarperKids Twoja pociecha może czytać o przygodach Bluey, Binga, Tomka i Przyjaciół, kucyków My Little Pony, Smerfów i wielu innych! Wśród tytułów HarperKids znajdziesz również klasyczne bajki i baśnie, czy opowiadania o Muminkach w nowoczesnej odsłonie.

 

W ofercie dziecięcego imprintu HarperCollins Polska nie zabrakło również polskich realiów. Basia stworzona przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak, to jedna z flagowych serii wydawnictwa. Od ponad 15 lat wspiera dzieci i rodziców w oswajaniu nowych sytuacji.

 

Również starsze dzieci znajdą wśród propozycji HarperKids coś dla siebie. Na przykład bogatą ofertę książek Minecraft – od podręczników graczy przez książki edukacyjne po spektakularne albumy i encyklopedie idealne na prezent dla młodych graczek i graczy.

 

Od ponad dekady HarperKids wspiera polskie dzieci w drodze do samodzielnego czytania. Trzystopniowy program do nauki czytania Czytam sobie, to jedna z najpopularniejszych serii do nauki czytania. Od lat ufają jej dzieci, rodzice i nauczyciele.

 

Książki dla dzieci HarperKids to wciągające, mądre i zabawne opowieści oraz piękne ilustracje. To również narzędzia wspierające wszechstronny rozwój dzieci na różnych etapach ich życia!