Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Lalki i akcesoria

Znaleziono: 2214 produktów

Lalki i akcesoria

Lalki i akcesoria od lat są ulubionymi zabawkami większości dziewczynek na całym świecie! To właśnie dzięki nim dzieci mogą się wcielać w różnorodne role – od bajkowej księżniczki, aż po mamę w zabawie z bobasem. Możliwości jest mnóstwo! W ofercie SMYKA znajdziesz laleczki z Monster High, Kopciuszka i Krainy Lodu. Pozwól swojej córeczce przeżyć historie z bajek we własnym pokoju. Małym stylistkom przypadną do gustu kultowe Barbie w modnych strojach. Odkryj lalki i akcesoria dla dzieci dostępne na smyk.com!

 

Lalki bobasy i akcesoria dla dzieci

Lalki bobasy, razem z popularnymi Barbie, należą do najpopularniejszych zabawek dla dzieci na świecie. Są one w końcu doskonałym sposobem na naukę odpowiedzialności, empatii i opieki nad innymi! W ofercie SMYKA znajdziesz lalki-bobasy i akcesoria w różnych kształtach, rozmiarach. Zadaniem pociechy jest zaopiekowanie się jedną z nich w najlepszy sposób. Maluszek karmi, przewija, bawi się, a nawet przebiera bobasa w modne ubranka. Odkryj lalki Baby Born i akcesoria dostępne na smyk.com!

 

Interaktywne lalki dla dzieci

Pragniesz wznieść zabawę swojej pociechy na wyższy poziom? Odkryj interaktywne lalki i akcesoria dla dzieci na smyk.com! Te wyjątkowo realistyczne zabawki potrafią mówić, śpiewać melodie z filmów, a nawet chodzić. W naszej ofercie znajdziesz m.in. gaworzące bobasy, a także lalki Barbie i akcesoria wykorzystywane do zabawy w domowej przestrzeni.

 

Lalki Barbie i akcesoria

Lalki Barbie i akcesoria już od ponad 60 lat przenoszą dzieci do świata kreatywnej zabawy. Pierwsza z nich była uczesana w kucyk i ubrana w strój kąpielowy w czarno-białe paski. Obecnie wybór jest znacznie większy! W ofercie SMYKA znajdziesz lalki i akcesoria Barbie w wielu różnych wariantach i rozmiarach. Od morskich syrenek, przez księżniczki, aż po modne nastolatki – która postać okaże się ulubienicą Twojej córeczki? Do większości zestawów dołączone zostały gadżety, które jeszcze bardziej urozmaicają zabawę. Odkryj lalki Barbie i akcesoria na smyk.com!

 

Laleczki L.O.L Surprise dla dzieci

Co kryje się w małej kulce L.O.L Surprise? Ta kwestia za każdym razem intryguje małe fanki miniaturowych laleczek. We wnętrzu czeka jedna z kolekcjonerskich postaci w modnym stroju, otoczona licznymi akcesoriami. Każda laleczka L.O.L Surprise jest zapakowana w kulę, która zawiera kilka warstw niespodzianek. Dzięki temu Twoja córeczka nigdy nie wie, co czeka na nią w środku!

 

Monster High! Lalki i akcesoria

Tym razem propozycja dla małych fanek straszyceum – Monster High! Ta kultowa seria lalek i akcesoriów inspirowana jest filmowymi potworami i fantastyką grozy, co odróżnia ją od innych figurek na smyk.com. Znajdziesz tu kultowe bohaterki serii – od Frankie Stein, przez Cleo de Nile, aż po Clawdeen Wolf. Dzięki nim Twoja pociecha na dłużej pozostanie z ulubionymi postaciami liceum. Monster High może być dla brzdąca również lekcją cennych wartości. Laleczki reprezentują odmienne kultury, dzięki czemu dzieci uczą się tolerancji i akceptacji.

Może Cię zainteresować: