Wyprawka dla noworodka

Polecane marki

Philips Avent dla noworodka Smiki dla noworodka Motherhood dla noworodka Pampers dla noworodka Medela dla noworodka Maxi-Cosi dla noworodka Chicco dla noworodka

 

Przygotuj wyprawkę dla noworodka i zadbaj o komfort Twojego maleństwa wraz ze smyk.com! W naszej ofercie czeka na Ciebie wszystko to, co z całą pewnością przyda się maluchowi w ciągu kilku pierwszych miesięcy jego życia. W tej kategorii znajdziesz ubranka dla niemowląt, w tym m.in. niemowlęce body, buciki, kombinezony, rajstopki i wiele innych. Przygotowaliśmy także specjalne zestawy do kąpieli, wanienki, okrycia i ręczniki, a także kosmetyki dla niemowląt, które delikatnie dbają ich wrażliwą skórę.

W naszej ofercie czekają także akcesoria do pielęgnacji i higieny, pieluszki dla maluchów, smoczki oraz przewijaki na łóżeczko. Przygotowaliśmy specjalne zestawy, które ułatwią Twojemu dziecku spokojne zasypianie, zabawki dla niemowląt takie, jak karuzele, grzechotki i zabawki edukacyjne, które rozwijają spostrzegawczość malucha, a także wszystko, czego możesz potrzebować do karmienia Twojej pociechy. Na smyk.com znajdziesz również elektroniczne nianie oraz prezenty, które z pewnością spodobają się przyszłej mamie. Zobacz, co czeka na Ciebie w tej kategorii!

Program SMYK & Spółka