Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Płeć

Rozmiar smoczka

więcej

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Kolor

Dostępność

Smoczki uspokajające i gryzaki

Znaleziono: 1379 produktów

Gryzaki dla dzieci – wspaniałe wsparcie w trudnych chwilach

 

Każdy rodzic niemowlaka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pierwszy rok życia dziecka – a zwłaszcza miesiące tuż po narodzinach, to okres częstych nocnych pobudek. Składają się na to różne czynniki, a jedną z nich bez wątpienia jest ząbkowanie. Co może pomóc w przespaniu nocy bez wybuchów płaczu? Odpowiedzią jest gryzak lub smoczek uspokajający.

 

Gryzaki dla dzieci

 

Gryzaki dla dzieci, które znajdziesz na smyk.com, zostały profesjonalnie zaprojektowane z myślą o najmłodszych pociechach. Odpowiednie kształty, wykorzystanie właściwych materiałów oraz w wielu przypadkach bazowanie na wiedzy pediatrów i neurologopedów sprawiają, że gryzaki dla dzieci dostępne w tej kategorii są dostosowane do potrzeb i umiejętności malucha. Przykładem mogą być gryzaki dla niemowląt z otworami w tarczce, umożliwiającymi swobodny przepływ powietrza lub specjalnie wyprofilowane gryzaki, dzięki którym maluch może rozwijać także swoje zdolności manualne. To bardzo ważne dla wszechstronnie rozwijającego się szkraba, który właśnie poznaje otaczający go świat!

 

Gryzaki dla niemowląt to także sympatyczne ozdoby, a nawet elementy do zabawy. Gryzak-grzechotka czy gryzak mogący służyć jako kubeczek to tylko przykładowe z wielu propozycji, jakie znajdziesz w ofercie sklepu internetowego smyk.com.

 

Smoczki dla niemowlaka – sposób na relaks

 

Smoczki dla dzieci mają inną rolę do spełnienia niż gryzaki, a mianowicie zaspokojenie naturalnego odruchu ssania. Na smyk.com czekają specjalne smoczki uspokajające, których symetryczny kształt został zainspirowany kształtem brodawki sutkowej. Dzięki niejednorodnej budowie dziecko może ssać smoczek tak, jak lubi, a samo korzystanie ze smoczka może pomóc w zrelaksowaniu i szybszym zasypianiu. Smoczki dla niemowląt mają osłonki zaprojektowane w ten sposób, aby nie blokować dopływu powietrza, a co za tym idzie – oddychania. Producenci przygotowali także praktyczne uchwyty, a wiele propozycji, które znajdziesz na smyk.com, sprzedawanych jest wraz z osłonkami, pozwalającymi na zachowanie higieny smoczka.