Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Kolor

Dostępność

Łóżeczka turystyczne

Znaleziono: 77 produktów

Łóżeczko turystyczne to niemal obowiązkowy element wyprawki dla niemowlaka, gdy planujemy często podróżować z dzieckiem. Nie każdy hotel jest przecież w stanie zagwarantować wygodne łóżeczko dla malucha. Trudno go też oczekiwać w domach cioć, dziadków i babć, których odwiedzamy razem z pociechą. Warto zatem mieć w pogotowiu własne składane łóżeczko, które bez problemu mieści się w bagażniku samochodu i nie zajmuje wiele miejsca.

 

Na smyk.com znajdziesz zatem łóżeczka turystyczne w różnych kształtach i rozmiarach, które powinny sprostać wszystkim twoim potrzebom. Są wśród nich zarówno małe i kompaktowe łóżeczka turystyczne w kształcie kosza, jak i większe modele, które mogą służyć równocześnie za kojec do zabawy.

 

Oprócz tego przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej pociechy łóżeczka turystyczne dwupoziomowe o solidnej konstrukcji oraz łóżeczka jednopoziomowe dla starszych dzieci. Odpowiednia budowa dba o komfort i bezpieczeństwo dziecka, zaś składane elementy umożliwiają wygodny transport. W naszej ofercie znajdziesz także modele z funkcją kołyski oraz otwieranymi bokami, dzięki którym maluch samodzielnie może wchodzić do łóżeczka, a także łóżeczka turystyczne z przewijakiem.

 

Do wielu łóżeczek z naszej oferty jest dołączony materac, szczególnie gdy mowa o mniejszych modelach w kształcie kosza lub kołyski – to w większości łóżeczka z materacem. Zdarzają się jednak modele, w przypadku których trzeba kupić go oddzielnie – nie jest to jednak powód do zmartwień, bo materac, jak i inne akcesoria do łóżeczka także możesz zamówić na smyk.com. Wszystko zostanie więc dostarczone w ramach jednej przesyłki.

 

W tej kategorii znajdziesz także inne gadżety i akcesoria, które pozwolą zaaranżować miejsce do spania w podróży: kolorowe śpiwory, osłonki zaciemniające i moskitiery. Śpiwór może się okazać niezastąpiony, jeśli postanowisz zabrać maluszka pod namiot, natomiast osłony przeciwsłoneczne i moskitiery zadbają o spokojny sen maluszka w nowym otoczeniu. Innymi słowy – znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by smyk mógł się wyspać podczas wakacji.